Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №3
Час Рейс Розклад
04:30 Хмельницький №3 Михиринці Щоденно крім ЧТ
04:35 Хмельницький №3 Бережанка Щоденно крім ПН
04:50 Хмельницький №3 Грузевиця Щоденно
04:50 Хмельницький №3 М.Орлинці Щоденно
04:55 Хмельницький №3 Марківці Щоденно крім СР
05:00 Хмельницький №3 Варівці Щоденно
05:05 Хмельницький №3 Педоси Щоденно
05:20 Хмельницький №3 Олешківці Щоденно
05:20 Хмельницький №3 Черепівка Щоденно
05:25 Хмельницький №3 Коритна Щоденно
05:25 Хмельницький №3 П.Гринівці Щоденно
05:30 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
05:30 Хмельницький №3 Червоний Кут Щоденно
05:30 Хмельницький №3 Климашівка Щоденно
05:35 Хмельницький №3 Стуфченці Щоденно
05:35 Хмельницький №3 Малашівці Щоденно
05:40 Хмельницький №3 Жучківці Щоденно
05:45 Хмельницький №3 Осташки Щоденно крім СБ та НД
05:55 Хмельницький №3 Мочуленці СР, ПТ, СБ, НД
05:55 Хмельницький №3 Рижулинці Щоденно
06:00 Хмельницький №3 Чабани Щоденно крім СР
06:05 Хмельницький №3 Водички Щоденно
06:10 Хмельницький №3 Пашківці Щоденно
06:10 Хмельницький №3 Скаржинці Щоденно
06:15 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
06:20 Хмельницький №3 Лапківці Щоденно
06:25 Хмельницький №3 В.Вовківці Щоденно
06:30 Хмельницький №3 Городок Щоденно
06:30 Хмельницький №3 Шумівці Щоденно
06:30 Хмельницький №3 Грузевиця Щоденно
06:35 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно
06:40 Хмельницький №3 Бережанка Щоденно крім ПН
06:40 Хмельницький №3 Іванківці Щоденно
06:40 Хмельницький №3 Теофіполь ПН, ЧТ, НД
06:40 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
06:45 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
06:45 Хмельницький №3 Райківці Щоденно
06:45 Хмельницький №3 Стуфченці Щоденно
06:50 Хмельницький №3 Буйволівці Щоденно
06:55 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
06:55 Хмельницький №3 Черепова Щоденно
06:55 Хмельницький №3 Андрійківці Щоденно
07:00 Хмельницький №3 Крачки Щоденно
07:00 Хмельницький №3 Черепівка Щоденно
07:00 Хмельницький №3 Лехнівка ЧТ, СБ
07:05 Хмельницький №3 Волиця Щоденно
07:10 Хмельницький №3 Ставченці Щоденно
07:10 Хмельницький №3 Малашівці Щоденно
07:15 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
07:15 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно
07:15 Хмельницький №3 Розсоша Щоденно
07:25 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
07:25 Хмельницький №3 Малиничі Щоденно
07:30 Хмельницький №3 Климашівка Щоденно
07:30 Хмельницький №3 Пашківці Щоденно
07:30 Хмельницький №3 Немиринці ПТ, СБ, НД
07:35 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
07:40 Хмельницький №3 Іванківці Щоденно
07:45 Хмельницький №3 М.Орлинці СБ
07:50 Хмельницький №3 Стуфченці Щоденно
07:50 Хмельницький №3 Купіль Щоденно
07:55 Хмельницький №3 Скаржинці Щоденно
08:00 Хмельницький №3 Шумівці Щоденно
08:00 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
08:05 Хмельницький №3 Лапківці СБ
08:05 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
08:10 Хмельницький №3 Варівці СБ
08:10 Хмельницький №3 Ч.Острів Щоденно
08:15 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
08:15 Хмельницький №3 Малиничі Щоденно
08:25 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно
08:35 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
08:35 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
08:40 Хмельницький №3 П.Гринівці СБ, НД
08:45 Хмельницький №3 Гвардійське Щоденно
08:50 Хмельницький №3 Іванківці Щоденно
08:55 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
08:55 Хмельницький №3 Рижулинці Щоденно
09:00 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наступна