Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Хмельницький


Автостанція №3
Час Рейс Розклад
09:00 Хмельницький №3 Стуфченці Щоденно
09:10 Хмельницький №3 Грузевиця Щоденно
09:10 Хмельницький №3 Розсоша Щоденно
09:15 Хмельницький №3 Кошелівка Щоденно
09:20 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
09:25 Хмельницький №3 Малиничі Щоденно
09:30 Хмельницький №3 Пашківці Щоденно
09:30 Хмельницький №3 Волочиськ Щоденно
09:35 Хмельницький №3 Райківці Щоденно
09:35 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
09:40 Хмельницький №3 Жучківці ПТ, СБ, НД
09:45 Хмельницький №3 Водички Щоденно
09:50 Хмельницький №3 Андрійківці Щоденно
09:55 Хмельницький №3 В.Вовківці Щоденно
10:00 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно
10:05 Хмельницький №3 Олешківці Щоденно
10:10 Хмельницький №3 Волиця Щоденно
10:10 Хмельницький №3 Дзеленці Щоденно крім СР
10:15 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
10:15 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
10:25 Хмельницький №3 Малашівці Щоденно
10:30 Хмельницький №3 Ч.Острів Щоденно
10:35 Хмельницький №3 Стуфченці Щоденно
10:45 Хмельницький №3 Нафтулівка Щоденно
10:50 Хмельницький №3 Іванківці Щоденно
10:55 Хмельницький №3 Педоси Щоденно
11:00 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
11:00 Хмельницький №3 Шумівці Щоденно
11:05 Хмельницький №3 Малиничі Щоденно
11:10 Хмельницький №3 Райківці Щоденно
11:10 Хмельницький №3 Скаржинці Щоденно
11:10 Хмельницький №3 Черепова Щоденно
11:15 Хмельницький №3 Грузевиця Щоденно
11:15 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
11:20 Хмельницький №3 Лехнівка ЧТ, СБ
11:20 Хмельницький №3 Лапківці Щоденно
11:25 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно
11:30 Хмельницький №3 Варівці Щоденно крім СБ
11:30 Хмельницький №3 М.Орлинці Щоденно крім ПН
11:35 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
11:40 Хмельницький №3 Дахнівка СБ, НД
11:40 Хмельницький №3 Стуфченці Щоденно
11:45 Хмельницький №3 Ставченці Щоденно
11:50 Хмельницький №3 Розсоша Щоденно
11:50 Хмельницький №3 Климашівка Щоденно
11:55 Хмельницький №3 Малиничі Щоденно
12:00 Хмельницький №3 Лапківці Щоденно
12:05 Хмельницький №3 Чабани Щоденно крім СР
12:10 Хмельницький №3 Волочиськ Щоденно
12:10 Хмельницький №3 Райківці Щоденно
12:15 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
12:15 Хмельницький №3 Крачки Щоденно крім ПН
12:30 Хмельницький №3 Марківці Щоденно крім СР
12:35 Хмельницький №3 Городок Щоденно
12:40 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
12:40 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно
12:45 Хмельницький №3 Волиця Щоденно
12:50 Хмельницький №3 Бережанка Щоденно крім ПН
12:50 Хмельницький №3 Іванківці Щоденно
12:55 Хмельницький №3 Стуфченці Щоденно
12:55 Хмельницький №3 Андрійківці Щоденно
13:00 Хмельницький №3 Черепівка Щоденно
13:00 Хмельницький №3 Рижулинці Щоденно
13:05 Хмельницький №3 Малашівці Щоденно
13:10 Хмельницький №3 Ч.Острів Щоденно
13:10 Хмельницький №3 Мацьківці Щоденно
13:15 Хмельницький №3 Доброгорща Щоденно
13:15 Хмельницький №3 Карпівці Щоденно
13:25 Хмельницький №3 В.Вовківці Щоденно
13:25 Хмельницький №3 Олешин Щоденно
13:30 Хмельницький №3 П.Гринівці Щоденно
13:35 Хмельницький №3 Водички Щоденно
13:35 Хмельницький №3 Пашківці Щоденно
13:40 Хмельницький №3 Нафтулівка Щоденно
13:45 Хмельницький №3 Черепова Щоденно
13:50 Хмельницький №3 Буйволівці Щоденно
13:55 Хмельницький №3 Мочуленці СР, ПТ, СБ, НД
13:55 Хмельницький №3 Купіль Щоденно
14:00 Хмельницький №3 Педоси Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4  Наступна