Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Черкаси


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:30 Черкаси Київ (Дарниця) Щоденно
06:10 Черкаси Жашків Щоденно
06:40 Черкаси Київ (Поділ) Щоденно крім ВТ та СР
07:10 Черкаси Комсомольськ Щоденно
07:15 Черкаси Дніпропетровськ Щоденно
07:25 Черкаси Кривий Ріг Щоденно
07:45 Черкаси Київ (Видубичі) Щоденно
08:00 Городище Полтава Щоденно
08:10 Черкаси Миргород ПН, ПТ, СБ, НД
08:10 Чигирин Київ (Дарниця) Щоденно
08:10 Черкаси Київ (Поділ) Щоденно
08:10 Чигирин Умань Щоденно
08:30 Черкаси Умань Щоденно крім НД
08:35 Черкаси Миколаїв Щоденно
09:00 Сміла Харків Щоденно
09:05 Черкаси Городище Щоденно
09:20 Черкаси Суми Щоденно
09:30 Черкаси Христинівка Щоденно крім НД
09:40 Черкаси Корсунь Щоденно
09:45 Золотоноша Умань Щоденно
09:50 Канів Дніпропетровськ Щоденно
09:50 Черкаси Моринці Щоденно
10:10 Черкаси Кононівка НД
10:20 Черкаси Умань Щоденно
10:40 Черкаси Корсунь Щоденно
10:40 Черкаси Кіровоград Щоденно
10:40 Черкаси Шрамківка Щоденно
10:45 Черкаси Переяслав-Хмельницький Щоденно
10:50 Черкаси Канів Щоденно
10:55 Черкаси Вінниця Щоденно
11:15 Черкаси Федюківка Щоденно
11:35 Черкаси Потоки Щоденно
11:40 Черкаси Умань Щоденно
11:40 Черкаси Корсунь Щоденно
11:45 Київ Запоріжжя Щоденно
11:50 Черкаси Умань Щоденно
12:00 Черкаси Монастирище Щоденно
12:05 Черкаси Драбів Щоденно
12:10 Чигирин Київ (Видубичі) Щоденно
12:15 Черкаси Умань Щоденно
12:30 Черкаси Драбів Щоденно
12:30 Черкаси Умань Щоденно
12:40 Черкаси Кіровоград Щоденно
13:00 Черкаси Полтава Щоденно
13:00 Черкаси Комарівка Щоденно
13:10 Черкаси Київ (Видубичі) Щоденно
13:10 Черкаси Монастирище Щоденно крім СБ та НД
13:20 Черкаси Дніпропетровськ Щоденно
13:30 Черкаси Миргород Щоденно
13:30 Черкаси Тараща ПН, ПТ, НД
13:45 Черкаси Корсунь Щоденно
13:50 Черкаси Монастирище Щоденно
14:00 Черкаси Городище Щоденно
14:00 Черкаси Кривий Ріг Щоденно
14:00 Черкаси Київ (Дарниця) Щоденно
14:10 Черкаси Умань Щоденно
14:10 Черкаси Лисянка Щоденно
14:20 Черкаси Жашків Щоденно
14:25 Черкаси Київ (Дарниця) Щоденно
14:30 Черкаси Яготин Щоденно
14:45 Черкаси Монастирище Щоденно
14:50 Київ Стрілкове Щоденно
14:55 Черкаси Тальне ПТ, НД
14:55 Черкаси Київ (Видубичі) ПН, ПТ, СБ, НД
15:00 Черкаси Умань Щоденно
15:00 Черкаси Знам'янка Щоденно
15:20 Черкаси Умань Щоденно
15:30 Київ (Видубичі) Кіровоград Щоденно
15:30 Черкаси Канів Щоденно
15:40 Черкаси Лисянка Щоденно
15:52 Черкаси Івахни Щоденно
16:00 Черкаси Корсунь Щоденно
16:10 Черкаси Монастирище Щоденно
16:10 Черкаси Жашків Щоденно
16:10 Черкаси Полтава Щоденно
16:30 Черкаси Жашків Щоденно
16:30 Черкаси Кононівка Щоденно
16:35 Дніпропетровськ Канів Щоденно
16:40 Черкаси Новоархангельськ Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна