Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Черкаси


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
17:10 Черкаси Корсунь Щоденно
17:15 Черкаси Полтава Щоденно
17:20 Черкаси Драбів ПТ, НД
17:25 Черкаси Корсунь Щоденно
17:35 Черкаси Звенигородка ПТ, СБ, НД
17:45 Черкаси Шрамківка ПТ, НД
18:10 Черкаси Лисянка Щоденно
18:15 Черкаси Переяслав-Хмельницький Щоденно
18:25 Черкаси Моринці Щоденно
18:40 Умань Чигирин Щоденно
18:40 Черкаси Умань ПТ, СБ, НД
19:00 Київ (Дарниця) Чигирин Щоденно
19:10 Стрілкове Київ Щоденно
19:15 Харків Сміла Щоденно
22:10 Вінниця Харків Через день
22:15 Харків Вінниця Через день
22:30 Черкаси Одеса Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2