Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Черкаси


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
11:45 Черкаси №2 Мельники Щоденно
11:50 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
11:55 Черкаси №2 Сміла Щоденно
12:00 Черкаси №2 Суботів ПН, ВТ, ПТ, НД
12:00 Черкаси №2 Канів Щоденно
12:00 Черкаси №2 Ленінське Щоденно
12:00 Чигирин Киів (Дарниця) Щоденно
12:00 Черкаси №2 Вергуни Щоденно
12:00 Черкаси №2 Іркліїв Щоденно
12:05 Черкаси №2 Ватутіно Щоденно крім НД
12:05 Черкаси №2 Бузуків Щоденно
12:15 Черкаси №2 Сміла Щоденно
12:15 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
12:15 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
12:20 Черкаси №2 Городище Щоденно крім ЧТ
12:20 Черкаси №2 Кам'янка Щоденно
12:20 Черкаси №2 Чапаєвка Щоденно
12:20 Черкаси №2 Канів Щоденно
12:30 Черкаси №2 Леськи Щоденно
12:35 Черкаси №2 Умань Щоденно
12:35 Черкаси №2 Березняки Щоденно
12:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
12:35 Черкаси №2 Чорнявка Щоденно
12:40 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
12:40 Черкаси №2 Ватутіно Щоденно крім НД
12:40 Черкаси №2 Малий Бузуків Щоденно
12:50 Черкаси №2 Вороненці Щоденно
12:55 Черкаси №2 Сміла Щоденно
13:00 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
13:00 Черкаси №2 Канів Щоденно
13:00 Черкаси №2 Головківка Щоденно крім ПТ та НД
13:00 Черкаси №2 Чорнобай Щоденно
13:05 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
13:05 Черкаси №2 Чигирин Щоденно
13:10 Черкаси №2 Хацьки Щоденно
13:10 Черкаси №2 Умань ПТ, СБ, НД
13:15 Черкаси №2 Ярошівка ПТ, НД
13:15 Черкаси №2 Сміла Щоденно
13:20 Черкаси №2 Яснозір'я Щоденно
13:20 Черкаси №2 Леськи Щоденно
13:30 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
13:30 Черкаси №2 Юрчиха Щоденно
13:30 Черкаси №2 Дружба ВТ, ЧТ, СБ, НД
13:30 Черкаси №2 Сокирне ПН, СР, ПТ
13:35 Черкаси №2 Лисянка Щоденно
13:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
13:35 Черкаси №2 Ватутіно Щоденно крім НД
13:40 Черкаси №2 Хацьки Щоденно
13:40 Черкаси №2 Маньківка Щоденно
13:40 Черкаси №2 Лящівка Щоденно
13:40 Черкаси №2 Канів Щоденно
13:45 Черкаси №2 Чубівка Щоденно
13:50 Черкаси №2 Хвильово-Сорочин Щоденно
13:50 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
13:50 Черкаси №2 Умань Щоденно
13:50 Черкаси №2 Вергуни Щоденно
13:55 Черкаси №2 Сміла Щоденно
13:55 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
14:05 Черкаси №2 Степанки Щоденно
14:10 Черкаси №2 Крутьки Щоденно
14:10 Черкаси №2 Леськи Щоденно
14:10 Черкаси №2 Ватутіно Щоденно
14:15 Черкаси №2 Сміла Щоденно
14:20 Черкаси №2 Ватутіно ПН, СР, ПТ
14:20 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
14:20 Черкаси №2 Канів Щоденно
14:25 Черкаси №2 Березки Щоденно
14:25 Черкаси №2 Катеринопіль Щоденно крім СБ та НД
14:25 Черкаси №2 Кам'янка Щоденно
14:25 Черкаси №2 Будище Щоденно
14:25 Черкаси №2 Шевченкове Щоденно
14:25 Черкаси №2 Хрещатик Щоденно
14:30 Черкаси №2 Закревки ВТ, ЧТ
14:30 Черкаси №2 Кам'янка Щоденно
14:30 Черкаси №2 Бузуків Щоденно
14:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
14:40 Черкаси №2 Чорнобай Щоденно
14:40 Черкаси №2 Умань Щоденно
14:40 Черкаси №2 Канів Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна