Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Черкаси


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
14:45 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
14:45 Черкаси №2 Леськи Щоденно
14:55 Черкаси №2 Сміла Щоденно
14:55 Черкаси №2 Боровиця Щоденно
15:00 Черкаси №2 Новомиргород Щоденно
15:00 Черкаси №2 Бузуків Щоденно
15:00 Черкаси №2 Канів Щоденно
15:00 Черкаси №2 Кам'янка Щоденно
15:00 Черкаси №2 Жовніне Щоденно
15:00 Черкаси №2 Ленінське Щоденно
15:00 Черкаси №2 Лебедин Щоденно
15:05 Черкаси №2 Звенигородка ЧТ, ПТ, СБ, НД
15:10 Черкаси №2 Кр.Лісництво Щоденно
15:10 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
15:15 Черкаси №2 Сміла Щоденно
15:20 Черкаси №2 Драбів Щоденно
15:25 Черкаси №2 Григорівка Щоденно
15:30 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
15:30 Черкаси №2 Катеринопіль Щоденно
15:30 Черкаси №2 Хацьки Щоденно
15:35 Черкаси №2 Маньківка ПН, ПТ, НД
15:35 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
15:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
15:35 Черкаси №2 Маньківка ВТ, СР, ЧТ, СБ
15:40 Черкаси №2 Кам'янка Щоденно
15:45 Черкаси №2 Леськи Щоденно
15:50 Черкаси №2 Вергуни Щоденно
15:50 Черкаси №2 Канів Щоденно
15:55 Черкаси №2 Чорнобай Щоденно
15:55 Черкаси №2 Сміла Щоденно
16:00 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
16:00 Черкаси №2 Березняки Щоденно
16:00 Черкаси №2 Матвіївка ПТ, НД
16:00 Черкаси №2 Плескачівка Щоденно
16:00 Черкаси №2 Ватутіно Щоденно
16:10 Черкаси №2 Чапаєвка Щоденно
16:15 Черкаси №2 Ямпіль Щоденно крім НД
16:15 Черкаси №2 Левченкове ПТ, НД
16:15 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно крім ПТ та НД
16:15 Черкаси №2 Кооп Тясмин Щоденно
16:20 Черкаси №2 Гута Межиріцька Щоденно
16:20 Черкаси №2 Станіславчик ПН, СР, ПТ
16:20 Черкаси №2 Сміла Щоденно
16:25 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
16:25 Черкаси №2 Оржиця Щоденно
16:30 Черкаси №2 Умань Щоденно
16:30 Черкаси №2 Мельники Щоденно
16:30 Черкаси №2 Хацьки Щоденно
16:30 Черкаси №2 Дружба Щоденно
16:30 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
16:30 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
16:30 Черкаси №2 Чорнявка Щоденно
16:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
16:40 Черкаси №2 Городище Щоденно
16:40 Черкаси №2 Колодисте Щоденно крім СБ
16:40 Черкаси №2 Ленінське ПТ, НД
16:40 Черкаси №2 Гельмязев Щоденно
16:45 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
16:50 Черкаси №2 Канів Щоденно
16:55 Черкаси №2 Сміла Щоденно
16:55 Черкаси №2 Леськи Щоденно
16:55 Черкаси №2 Кам'янка Щоденно
17:00 Черкаси №2 Ярошівка Щоденно
17:00 Черкаси №2 Бузуків Щоденно
17:05 Черкаси №2 Умань Щоденно
17:05 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
17:10 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
17:10 Черкаси №2 Жовніне Щоденно
17:10 Черкаси №2 Яснозір'я Щоденно
17:10 Черкаси №2 Канів Щоденно
17:10 Черкаси №2 Ватутіно НД
17:15 Черкаси №2 Новоселиця ПН, ВТ, НД
17:15 Черкаси №2 Сміла Щоденно
17:15 Черкаси №2 Красенівка Щоденно
17:15 Черкаси №2 Суботів ПТ
17:20 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
17:20 Черкаси №2 Ватутіно ПТ, НД
17:25 Черкаси №2 Іркліїв Щоденно
17:30 Черкаси №2 Юрчиха Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна