Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Черкаси


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
17:30 Черкаси №2 Драбів Щоденно
17:30 Черкаси №2 Москаленки Щоденно
17:30 Черкаси №2 Леськи Щоденно
17:30 Черкаси №2 Бузуків Щоденно
17:35 Черкаси №2 Чигирин Щоденно
17:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
17:35 Черкаси №2 Хвильово-Сорочин Щоденно
17:40 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
17:40 Черкаси №2 Будище Щоденно
17:50 Черкаси №2 Хрещатик Щоденно
17:50 Черкаси №2 Левченкове СР, ПТ, СБ, НД
17:50 Черкаси №2 Ленінське ПТ, НД
17:50 Черкаси №2 Монастирище Щоденно крім СБ
17:55 Черкаси №2 Сміла Щоденно
18:00 Черкаси №2 Чорнобай ПТ, НД
18:00 Черкаси №2 Чапаєвка Щоденно
18:00 Черкаси №2 Звенигородка ПТ
18:00 Черкаси №2 Катеринопіль НД
18:00 Черкаси №2 Леськи Щоденно
18:00 Черкаси №2 Хацьки Щоденно
18:00 Черкаси №2 Нечаївка-2 Щоденно
18:00 Черкаси №2 Новомиргород Щоденно
18:00 Черкаси №2 Чорнявка Щоденно
18:05 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
18:10 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
18:15 Черкаси №2 Безпальче Щоденно
18:15 Черкаси №2 Сміла Щоденно
18:20 Черкаси №2 Канів Щоденно
18:20 Черкаси №2 Чорнобай Щоденно
18:20 Черкаси №2 Кам'янка НД
18:25 Черкаси №2 Боровиця ПТ
18:25 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно крім ПТ
18:30 Черкаси №2 Леськи Щоденно крім СБ та НД
18:30 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
18:35 Черкаси №2 Хацьки Щоденно
18:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
18:40 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
18:45 Черкаси №2 Жовніне ПТ, НД
18:45 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
18:55 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
19:05 Черкаси №2 Бузуків Щоденно
19:10 Черкаси №2 Леськи Щоденно
19:15 Черкаси №2 Сміла Щоденно
19:20 Черкаси №2 Золотоноша Щоденно
19:20 Черкаси №2 Чорнобай Щоденно
19:20 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
19:30 Черкаси №2 Вергуни Щоденно
19:35 Черкаси №2 Сміла Щоденно
19:40 Черкаси №2 Бузуків Щоденно
19:55 Черкаси №2 Сагунівка Щоденно
20:00 Черкаси №2 Золотоноша ПТ, СБ, НД
20:00 Черкаси №2 Леськи Щоденно
20:05 Черкаси №2 Сміла Щоденно
20:10 Черкаси №2 Вергуни Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5