Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Чечельник


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:00 Чечельник Одеса Щоденно
04:50 Білий Камінь Вінниця Щоденно крім НД
05:10 Чечельник Вінниця Щоденно крім НД
05:30 Демівка Вінниця Щоденно
05:40 Ольгопіль Бритавка СР
05:45 Ольгопіль Луги СР, ПТ, НД
05:55 Василівка Вінниця Щоденно крім СБ
06:00 Ольгопіль Дохно СР
06:10 Чечельник Куренівка СР
06:20 Ольгопіль Київ Щоденно
06:38 Бершадь Балта Щоденно
06:50 Ольгопіль Вінниця Щоденно
07:30 Ольгопіль Ч.Гребля СР, ПТ
07:45 Ольгопіль Вінниця Щоденно
07:50 Чечельник Ольгопіль Щоденно крім СБ
08:00 Бершадь Одеса Щоденно
09:00 Котовськ Вінниця Щоденно
10:00 Чечельник Ольгопіль СР, ПТ
10:00 Чечельник Вербка СР
10:07 Вінниця Ольгопіль Щоденно
10:20 Кодима Вінниця Щоденно
10:50 Чечельник Вінниця Щоденно
11:00 Чечельник Берізки СР, ПТ
11:00 Чечельник Попелюхи СР, ПТ, НД
11:15 Ольгопіль Дохно СР
11:30 Чечельник Куренівка СР
11:30 Чечельник Ч.Гребля СР, ПТ
11:30 Чечельник Стратіївка СР, ПТ
11:35 Чечельник Ольгопіль СР, ПТ
12:00 Чечельник Любомирка СР, ПТ
12:00 Чечельник Бритавка СР
12:14 Балта Бершадь Щоденно
12:37 Котовськ Київ Щоденно
12:40 Дохно Ольгопіль СР
13:45 Ольгопіль Вінниця Щоденно
13:55 Ч.Гребля Ольгопіль СР, ПТ
13:55 Бритавка Ольгопіль СР
15:45 Чечельник Вінниця Щоденно
15:53 Бершадь Балта ПТ, НД
21:50 Чечельник Київ Щоденно