Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Шпола

Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Шпола Київ (Видубичі) Щоденно
05:25 Шпола Сміла Щоденно
05:30 Шпола Матусів ПН, НД
05:40 Шпола Журавка Щоденно
05:40 Шпола В Кут Щоденно
05:40 Шпола Марянівка ПН, НД
05:50 Монастирище Черкаси №2 Щоденно крім НД
06:00 Шпола Маслово Щоденно крім ЧТ та СБ
06:00 Шпола Катеринопіль Щоденно крім ВТ та ЧТ
06:00 Шпола Ярошівка ПТ, НД
06:00 Шпола Єгорівка Щоденно
06:00 Шпола Соболівка ПН, СР, ПТ, НД
06:00 Шпола Топильно ПН, СР, ПТ, НД
06:05 Шпола Київ (Видубичі) Щоденно
06:10 Шпола Товмач ПН, СР, ПТ, НД
06:15 Катеринопіль Черкаси №2 Щоденно крім НД
06:45 Ватутіно Черкаси №2 Щоденно
06:50 Катеринопіль Київ Щоденно
06:55 Звенигородка Черкаси №2 Щоденно крім НД
07:00 Черкаси №2 Лебедин Щоденно
07:00 Черкаси №2 Умань Щоденно
07:10 М.Виска Київ (Видубичі) Щоденно
07:11 Ватутіно Черкаси №2 Щоденно крім НД
07:15 Шпола Бурти ПН, СР, ПТ, НД
07:25 Потоки Черкаси Щоденно
07:30 Сміла Умань Щоденно
07:45 Черкаси №2 Умань Щоденно
07:45 Звенигородка Черкаси №2 Щоденно крім НД
07:50 Шпола Лебедин Щоденно
07:55 Лебедин Черкаси №2 Щоденно
08:05 Федюківка Черкаси Щоденно
08:10 Ватутіно Черкаси №2 ПН, СР, ПТ
08:10 Черкаси №2 Умань Щоденно
08:10 Шпола Київ (Видубичі) Щоденно
08:15 Катеринопіль Черкаси №2 Щоденно
08:25 Маньківка Черкаси ПН, ПТ, НД
08:35 Черкаси №2 Жашків Щоденно
08:45 Ватутіно Черкаси №2 Щоденно крім НД
08:50 Черкаси №2 Умань Щоденно
08:55 Умань Черкаси №2 Щоденно
09:00 Ярошівка Черкаси №2 ПТ, НД
09:10 Лебедин Київ (Видубичі) Щоденно
09:15 Монастирище Черкаси Щоденно
09:15 Черкаси №2 Умань Щоденно
09:30 Черкаси №2 Маньківка Щоденно
09:40 Колодисте Черкаси №2 Щоденно
09:45 Чигирин Умань Щоденно
09:50 Тальне Черкаси ПТ, НД
10:05 Шпола Київ (Видубичі) Щоденно
10:25 Черкаси №2 Умань Щоденно
10:30 Шпола Марянівка НД
10:50 Новоархангельськ Черкаси Щоденно
11:00 Шпола Топильно ПН, СР, ПТ, НД
11:00 Шпола Матусів НД
11:00 Шпола Лебедин Щоденно
11:10 Жашків Черкаси Щоденно
11:10 Шпола Київ (Видубичі) Щоденно
11:10 Золотоноша Умань Щоденно
11:20 Шпола Журавка НД
11:30 Шпола Єгорівка Щоденно
11:35 Київ (Видубичі) Новомиргород Щоденно
11:40 Шпола Маслово Щоденно крім ЧТ та СБ
11:45 Черкаси №2 Звенигородка Щоденно крім НД
11:55 Камянка Умань Щоденно
12:00 Шпола В Кут Щоденно
12:00 Шпола Матусів ПН
12:10 Шпола Товмач ПН, СР, ПТ, НД
12:10 Шпола Соболівка ПН, СР, ПТ, НД
12:15 Черкаси №2 Ватутіно Щоденно крім НД
12:15 Шпола Бурти ПН, СР, ПТ, НД
12:20 Київ (Південна) Кіровоград Щоденно
12:30 Монастирище Черкаси Щоденно
12:35 Черкаси Федюківка Щоденно
12:40 Черкаси Вінниця Щоденно
13:00 Шпола Журавка Щоденно крім НД
13:10 Шпола Сміла Щоденно
13:10 Черкаси Монастирище Щоденно
13:20 Кіровоград Київ (Південна) Щоденно
13:20 Черкаси Потоки Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна