Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів

Гюнсел
Рейс Вiдправлення Прибуття
Київ - Суми 07:10 13:35
Київ - Харків 08:00 15:30
Київ - Донецьк 08:05 19:30
Київ - Херсон 9:45 19:50
Київ - Одеса 10:15 17:00
Київ - Дніпропетровськ 11:00 19:15
Київ - Ялта 13:30 07:05
Київ - Одеса 13:40 20:20
Київ - Феодосія 14:55 8:20
Київ - Суми 16:30 22:55
Київ - Косів 17:20 06:25
Київ - Донецьк 20:00 07:35
Київ - Дніпропетровськ 21:55 05:35
Київ - Херсон 22:45 08:25
Київ - Харків 22:45 06:10
Київ - Одеса 23:00 5:30