Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Гайворон


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:00 Завалля Кіровоград Щоденно
04:15 Гайворон Чернігів Щоденно
04:30 Гайворон Кіровоград Щоденно
04:50 Гайворон Берестяги ВТ, ПТ, НД
05:00 Гайворон Чемерпіль ВТ, ПТ, НД
05:05 Гайворон Червоне ВТ, ПТ, НД
05:10 Гайворон Кіровоград Щоденно
05:10 Гайворон Бандурова ВТ, ПТ, НД
05:20 Гайворон Казавчин ВТ, ПТ, НД
05:20 Гайворон Завалля ВТ, ПТ, НД
05:30 Гайворон Могильне ВТ, ПТ, НД
05:30 Гайворон Таужне ВТ, ПТ, НД
05:40 Гайворон Одеса Щоденно
06:30 Гайворон Таужне ВТ, ПТ, НД
06:35 Гайворон Умань Щоденно
06:50 Гайворон Жакчик Щоденно
07:00 Гайворон Київ Щоденно
07:00 Гайворон Вікнина ВТ, ПТ, НД
07:30 Бершадь Одеса Щоденно
08:20 Гайворон Київ Щоденно
08:30 Бершадь Нова Каховка Щоденно
08:55 Тульчин Одеса Привоз Щоденно
09:00 Гайворон Вікнина ВТ, ПТ, НД
09:00 Гайворон Таужне ВТ, ПТ, НД
09:40 Гайворон Казавчин ВТ, ПТ, НД
09:50 Гайворон Бандурова ВТ, ПТ, НД
10:00 Гайворон Таужне ВТ, ПТ, НД
10:10 Гайворон Могильне ВТ, ПТ, НД
10:25 Одеса Привоз Бершадь Щоденно
10:30 Гайворон Завалля Щоденно крім СБ
10:30 Гайворон Берестяги ВТ, ПТ, НД
10:35 Бершадь Саврань Щоденно
10:55 Гайворон Червоне ВТ, ПТ, НД
11:00 Гайворон Вікнина ВТ, ПТ, НД
11:00 Гайворон Таужне ВТ, ПТ, НД
11:30 Гайворон Умань Щоденно
11:30 Гайворон Чемерпіль ВТ, ПТ, НД
12:00 Гайворон Таужне ВТ, ПТ, НД
12:00 Гайворон Кіровоград Щоденно
12:20 Гайворон Новоархангельськ Щоденно
12:35 Вінниця №1 Очаків Через день
12:35 Вінниця №1 Миколаїв Через день
12:40 Котовськ Київ Щоденно
13:00 Гайворон Вікнина ВТ, ПТ, НД
14:00 Гайворон Жакчик Щоденно
14:15 Київ Котовськ Щоденно
14:20 Гайворон Кіровоград Щоденно
15:00 Саврань Бершадь Щоденно
15:25 Миколаїв Вінниця №1 Через день
15:25 Очаків Вінниця №1 Через день
16:55 Бершадь Одеса Привоз Щоденно
17:29 Нова Каховка Бершадь Щоденно
18:00 Гайворон Умань Щоденно