Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Гайсин


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Гайсин Теплик Щоденно
05:10 Гайсин Ш. Бондурянська ЧТ, НД
05:10 Гайсин Губник Щоденно
05:10 Гайсин Нараївка Щоденно
05:15 Ладижин Київ Щоденно
05:20 Гайсин Степашки Щоденно
05:30 Гайсин Щурівці Щоденно
05:30 Гайсин Зятківці Щоденно
05:30 Гайсин Вінниця №3 ПН, ПТ
05:50 Гайсин Х. Карбовський Щоденно крім СБ та НД
05:50 Гайсин Вінниця №1 Щоденно
05:50 Гайсин Грузьке Щоденно
05:55 Гайсин Борсуки НД
06:00 Гайсин Дашів Щоденно
06:00 Гайсин Київ Щоденно
06:00 Гайсин Борсуки Щоденно крім СБ та НД
06:05 Гайсин Умань ПН
06:10 Гайсин Митків ЧТ
06:10 Удич Вінниця №1 Щоденно
06:20 Теплик Вінниця №1 Щоденно
06:20 Гайсин Адамівка ЧТ
06:28 Теплик Вінниця №1 Щоденно
06:30 Гайсин Ладижин Щоденно
06:35 Комарівка Вінниця №1 Щоденно
06:40 >Гайсин Бершадь Щоденно
06:41 Тростянець Київ Щоденно
06:50 Гайсин Хмельницький Щоденно
07:00 Гайсин Ш. Бондурянська Щоденно крім СБ та НД
07:10 Соболівка Вінниця №1 Щоденно
07:20 Гранів Вінниця №1 ПН, ПТ
07:35 Степашки Вінниця №1 Щоденно
07:40 Ладижин Київ Щоденно
07:40 Веселівка Вінниця №1 Щоденно
07:50 Гайсин Піщанка Щоденно
07:50 Вінниця №1 Умань Щоденно
07:50 Гайсин Вінниця №3 Щоденно
08:00 Ладижин Вінниця №1 Щоденно
08:10 Пологи Вінниця №1 Щоденно
08:25 Тульчин Київ Щоденно
08:35 Вінниця №1 Світловодськ Щоденно
08:35 Теплик Вінниця №1 Щоденно
08:45 Ольгопіль Київ Щоденно
09:05 Теплик Вінниця №1 Щоденно
09:10 Вінниця №1 Умань Щоденно
09:25 Вінниця №1 Теплик Щоденно
09:25 Умань Вінниця №1 Щоденно
09:30 Вінниця №1 Херсон Щоденно
09:35 Гайсин Ладижин Щоденно
09:40 Гайсин Дашів Щоденно
09:45 Теплик Вінниця №1 Щоденно
09:55 Вінниця №1 Кривий Ріг Щоденно
10:00 Крижопіль Іллінці Щоденно крім ВТ
10:10 Ладижин Вінниця №1 Щоденно
10:30 Хмільник Одеса Щоденно
10:35 Вінниця №1 Генічеськ Щоденно
10:45 Гайсин Київ Щоденно
10:45 Вінниця №1 Теплик Щоденно
10:45 Умань Вінниця №1 Щоденно
11:00 Удич Вінниця №1 Щоденно
11:00 Гайсин Адамівка ЧТ, НД
11:10 Вінниця №1 Дніпропетровськ Щоденно
11:10 Гайсин Зятківці Щоденно
11:25 Гайсин Вінниця №1 Щоденно
11:25 Гайсин Вінниця №3 Щоденно
11:30 Бершадь Вінниця №1 Щоденно
11:30 Мог. Подільський Одеса Щоденно
11:40 Гайсин Теплик Щоденно
11:45 Тальне Вінниця №1 Щоденно
11:50 Гайсин Щурівці Щоденно крім СБ
12:00 Вінниця №1 Соболівка Щоденно
12:00 Гайсин Х. Карбовський Щоденно крім СБ та НД
12:10 Житомир Одеса Щоденно
12:20 Гайсин Ш. Бондурянська Щоденно крім СБ та НД
12:20 Гайсин Степашки Щоденно
12:25 Теплик Вінниця №1 Щоденно
12:30 Гайсин Митків ЧТ
12:30 Умань Вінниця №1 Щоденно
12:35 Вінниця №1 Ладижин Щоденно
12:45 Вінниця №1 Черкаси Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна