Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Гайсин


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
13:00 Гайсин Борсуки Щоденно крім СБ та НД
13:00 Вінниця №1 Удич Щоденно
13:05 Гайсин Губник Щоденно
13:10 Гайсин Нараївка Щоденно
13:10 Теплик Вінниця №1 Щоденно
13:15 Гайсин Грузьке Щоденно крім СБ
13:15 Хмельницький Вознесенськ Щоденно
13:20 Умань Вінниця №1 Щоденно
13:25 Гайсин Вінниця №3 ПТ, НД
13:35 Вінниця №1 Гранів Щоденно
13:50 Іллінці Крижопіль Щоденно крім ВТ
14:00 Вінниця №1 Соболівка Щоденно
14:10 Ладижин Вінниця №1 Щоденно
14:15 Одеса Житомир Щоденно
14:20 Вінниця №1 Теплик Щоденно
14:25 Гранів Вінниця №1 Щоденно
14:35 Вінниця №1 Тростянець Щоденно
14:38 Соболівка Вінниця №1 Щоденно
14:40 Гайсин Вінниця №1 НД
14:41 Київ Ладижин Щоденно
14:50 Гайсин Дашів Щоденно
14:51 Вінниця №1 Теплик Щоденно
15:20 Гайсин Київ №3 Щоденно
15:20 Кривий Ріг Вінниця №1 Щоденно
15:25 Вінниця №1 Умань Щоденно
15:48 Вінниця №1 Теплик Щоденно
15:50 Гайсин Вінниця №1 НД
15:55 Вознесенськ Хмельницький Щоденно
16:00 Вінниця №1 Христинівка Щоденно
16:00 Гайсин Вінниця №1 НД
16:00 Гайсин Ладижин Щоденно
16:05 Гайсин Вінниця №1 НД
16:21 Ладижин Київ Щоденно
16:25 Теплик Вінниця №1 Щоденно
16:25 Київ Ладижин Щоденно
16:30 Одеса Мог. Подільський Щоденно
16:40 Вінниця №1 Соболівка Щоденно
16:45 Світловодськ Вінниця №1 Щоденно
16:45 Гайсин Грузьке ПТ, НД
17:00 Київ Ладижин Щоденно
17:00 Вінниця №1 Теплик Щоденно
17:05 Вінниця №1 Удич Щоденно
17:15 Вінниця №1 Степашки Щоденно
17:25 Ободівка Київ Щоденно
17:30 Черкаси Вінниця №1 Щоденно
17:30 Вінниця №1 Тальне Щоденно
17:30 Гайсин Карбівка ВТ
17:35 Гайсин Теплик Щоденно
17:40 Гайсин Х. Карбовський ПТ, НД
17:40 Гайсин Дашів Щоденно
17:40 Вінниця №1 Бершадь Щоденно
17:46 Вінниця №1 Пологи Щоденно
17:50 Гайсин Губник ПТ, НД
17:55 Херсон Вінниця №1 Щоденно
18:15 Одеса Хмільник Щоденно
18:30 Вінниця №1 Комарівка Щоденно
18:55 Вінниця №1 Ладижин Щоденно
19:00 Гайсин Зятківці Щоденно
19:05 Вінниця №1 Соболівка Щоденно
19:20 Чернівці Севастополь Щоденно
19:45 Вінниця №1 Веселівка Щоденно
20:05 Київ Тростянець Щоденно
20:15 Чернівці Дніпропетровськ Щоденно
20:20 Хмільник Скадовськ Щоденно
20:25 Генічеськ Вінниця №1 Щоденно
20:50 Дніпропетровськ Вінниця №1 Щоденно
21:05 Київ Ольгопіль Щоденно
21:05 Дніпропетровськ Чернівці Через день

Сторінки: Попередня  1, 2