Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Антрацит


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
01:33 Волгоград - Харків Через день
02:42 Харків - Ростов Через день
06:30 Ровеньки - Донецьк Щоденно
07:25 Свердловськ - Донецьк Щоденно
08:25 Ровеньки - Донецьк Щоденно
08:27 Луганськ - Ростов Щоденно
09:20 Антрацит - Луганськ Щоденно
09:40 Ровеньки - Донецьк ПТ, СБ, НД
09:50 Антрацит - Луганськ Щоденно
10:20 Донецьк - Свердловськ Щоденно
11:00 Краснодон - Маріуполь Через день
11:00 Луганськ - Краснодар Через день
11:00 Луганськ - Краснодар Через день
12:00 Антрацит - Рубіжне Щоденно
12:21 Донецьк - Ростов Через день
12:49 Ростов - Донецьк Через день
14:01 Горлівка - Ростов Щоденно
14:30 Антрацит - Луганськ Щоденно
15:09 Антрацит - Кремінна ВТ, СР, ЧТ
15:20 Антрацит - Луганськ Щоденно
15:25 Маріуполь - Краснодон Через день
18:00 Краснодар - Луганськ Через день
19:00 Антрацит - Луганськ Щоденно
20:05 Антрацит - Луганськ Щоденно
23:09 Ростов - Харків Через день