Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Дніпропетровськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
09:00 Дніпропетровськ Чаплинка СБ, НД
09:00 Дніпропетровськ Личкове ПН, ПТ, СБ, НД
09:05 Дніпропетровськ Очаків Щоденно
09:05 Дніпропетровськ Китайгород ПТ, СБ, НД
09:10 Дніпропетровськ Орловщина Щоденно
09:15 Дніпропетровськ Суми Щоденно
09:15 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
09:20 Дніпропетровськ Орджонікідзе Щоденно
09:20 Дніпропетровськ Сєвєродонецьк Щоденно
09:20 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
09:25 Дніпропетровськ Царичанка Щоденно
09:30 Дніпропетровськ Запоріжжя Щоденно
09:30 Запоріжжя Київ Щоденно
09:34 Нікополь Миргород Щоденно
09:35 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
09:40 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
09:40 Дніпропетровськ Павлоград ПН
09:45 Дніпропетровськ Павлоград ВТ, СР, ЧТ, СБ
10:00 Павлоград Кривий Ріг ПН, ПТ, НД
10:00 Дніпропетровськ Ростов Через день
10:00 Дніпродзержинськ Ростов Через день
10:00 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
10:00 Дніпропетровськ Бабайківка НД
10:00 Марганець Харків ПТ, НД
10:05 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
10:10 Дніпропетровськ Нікополь Щоденно
10:10 Дніпропетровськ Павлоград Щоденно
10:10 Дніпропетровськ Радянське ПТ, СБ, НД, ПН
10:15 Кривий Ріг Шахтерськ Через день
10:15 Кременчук Запоріжжя Щоденно
10:15 Дніпропетровськ Миргород Через день
10:15 Кривий Ріг Шахтерськ Через день
10:20 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
10:20 Дніпропетровськ Марганець Щоденно
10:25 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
10:30 Дніпропетровськ Єленівка ПТ, СБ, НД
10:30 Дніпропетровськ Шульговка Щоденно
10:30 Дніпропетровськ Тернівка Щоденно
10:30 Дніпропетровськ Котлярівка Щоденно
10:40 Дніпропетровськ Топчино ПТ, СБ
10:40 Дніпропетровськ Запоріжжя Щоденно
10:45 Кривий Ріг Харків Щоденно
10:45 Запоріжжя Кіровоград Щоденно
10:45 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
10:50 Кривий Ріг Славянськ Щоденно
10:55 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
10:55 Дніпропетровськ Нікополь Щоденно
11:00 Дніпропетровськ Царичанка Щоденно
11:00 Дніпропетровськ Чернівці Щоденно
11:00 Дніпропетровськ Павлоград ПН
11:00 Дніпропетровськ Хуторське Щоденно
11:00 Дніпропетровськ Солоне Щоденно крім ВТ
11:00 Дніпропетровськ Військове Щоденно
11:05 Дніпропетровськ Євдокиївка ПТ, СБ, НД
11:15 Дніпропетровськ Інгулець Щоденно
11:15 Дніпропетровськ Першотравенськ Щоденно
11:15 Нікополь Харків Щоденно
11:20 Дніпропетровськ Нехвороща Щоденно
11:30 Дніпропетровськ Пролетарське ПТ, СБ, НД
11:30 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
11:30 Дніпропетровськ Нікополь Щоденно
11:30 Дніпропетровськ Малозахарїно СР, ПТ, СБ, НД
11:30 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
11:30 Жовті Води Бердянськ Щоденно
11:30 Дніпропетровськ Маломихайлівка Щоденно
11:40 Дніпропетровськ Марганець Щоденно
11:40 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно крім ПТ
11:40 Дніпропетровськ Никільське СБ, НД
11:40 Дніпропетровськ Орловщина Щоденно
11:45 Світловодськ Запоріжжя ПТ, НД
11:45 Харків Нова Каховка Щоденно
11:45 Дніпропетровськ Павлоград Щоденно
11:50 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
11:50 Дніпропетровськ Топчино Щоденно
11:50 Дніпропетровськ Василівка Щоденно
11:55 Дніпропетровськ Павлоград ПН
12:00 Донецьк Київ Щоденно
12:00 Дніпропетровськ Пристань НД
12:00 Дніпропетровськ Олександрополь Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна