Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Дніпропетровськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
12:00 Дніпропетровськ Орловка Щоденно
12:00 Дніпропетровськ Магдалинівка Щоденно
12:00 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
12:00 Дніпропетровськ Верхньодніпровськ Щоденно крім НД
12:05 Дніпропетровськ Маєвка Щоденно
12:05 Дніпропетровськ Харків Щоденно
12:10 Дніпропетровськ Сніжне Через день
12:10 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
12:20 Кривий Ріг Суми Щоденно
12:20 Дніпропетровськ Черкаське Щоденно
12:20 Дніпропетровськ Лозова Щоденно
12:30 Дніпропетровськ Павлоград Щоденно
12:30 Дніпропетровськ Бабайківка ПН, СБ
12:30 Дніпропетровськ Жовті Води Щоденно
12:30 Дніпропетровськ Нікополь Щоденно
12:30 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
12:30 Дніпропетровськ Царичанка Щоденно
12:35 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
12:40 Кривий Ріг Бердянськ Щоденно
12:40 Дніпропетровськ Першотравенка Щоденно
12:45 Дніпропетровськ Акимівка Щоденно
12:50 Дніпропетровськ Першотравенськ Щоденно
12:50 Жовті Води Харків Щоденно
12:55 Харків Кривий Ріг Щоденно
12:55 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
13:00 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
13:00 Дніпропетровськ Антонівка Щоденно
13:00 Дніпропетровськ Нікополь СБ
13:00 Дніпропетровськ Олександрія Щоденно
13:00 Дніпропетровськ Орджонікідзе Щоденно крім НД
13:00 Дніпропетровськ Євдокиївка ПН, ВТ, СР
13:00 Дніпропетровськ Сурсько-Михайлівка Щоденно
13:05 Дніпропетровськ Петриківка Щоденно
13:10 Дніпропетровськ Х. Губиниха Щоденно
13:10 Дніпропетровськ Петриківка Щоденно
13:15 Дніпропетровськ Сахновщина ПТ, СБ, НД, ПН
13:15 Дніпропетровськ Токмак Щоденно
13:20 Дніпропетровськ Марганець Щоденно
13:20 Дніпропетровськ Петропавлівка Щоденно
13:25 Донецьк Київ Щоденно
13:25 Дніпропетровськ Миколаїв Щоденно
13:25 Дніпропетровськ Запоріжжя Щоденно
13:30 Дніпропетровськ Солоне Щоденно крім ВТ
13:30 Дніпропетровськ Солоний Лиман Щоденно
13:30 Дніпропетровськ Царичанка Щоденно
13:30 Дніпропетровськ Донецьк Щоденно крім СР
13:30 Дніпропетровськ Пашена Балка Щоденно
13:30 Дніпропетровськ Севастополь Через день
13:30 Дніпропетровськ Терни Щоденно
13:30 Харків Нікополь Щоденно
13:30 Дніпропетровськ Магдалинівка Щоденно
13:40 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
13:40 Дніпропетровськ Солоне ВТ, ЧТ
13:40 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
13:45 Нова Каховка Харків Щоденно
13:50 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
13:50 Дніпропетровськ Покрівське Щоденно
13:50 Дніпропетровськ Апостолово ПТ, ПН
13:50 Дніпропетровськ Магдалинівка ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
13:55 Дніпропетровськ Кременчук ПТ, СБ, НД
13:55 Дніпропетровськ Першотравенськ Щоденно
14:00 Дніпропетровськ Гуляй Поле ПТ, НД
14:00 Дніпропетровськ Нікополь Щоденно
14:00 Дніпропетровськ Кіровоград Щоденно
14:00 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
14:00 Дніпропетровськ Новомарьевка Щоденно крім СР
14:00 Дніпропетровськ Юрївка Щоденно
14:00 Дніпропетровськ Никільське ПН, ВТ, СР, ЧТ
14:10 Дніпропетровськ Межева Щоденно
14:10 Дніпропетровськ Васильківка ПН
14:15 Дніпропетровськ Царичанка Щоденно
14:15 Дніпропетровськ Солоне Щоденно
14:20 Дніпропетровськ Інгулець Щоденно
14:20 Дніпропетровськ Новомосковськ Щоденно
14:20 Дніпропетровськ Приморськ ПН, ПТ, НД
14:20 Дніпропетровськ Китайгород ПН
14:30 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
14:30 Дніпропетровськ Нікополь Щоденно
14:30 Дніпропетровськ Марганець Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5  Наступна