Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Дніпропетровськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
17:30 Дніпропетровськ Маломихайлівка Щоденно
17:30 Дніпропетровськ Харків Щоденно
17:30 Дніпропетровськ Першотравенка Щоденно
17:35 Дніпропетровськ Запоріжжя Щоденно
17:35 Дніпропетровськ Тернівка Щоденно
17:35 Дніпропетровськ Марганець Щоденно крім СБ
17:40 Дніпропетровськ Ликнеп ПТ, СБ, НД
17:40 Дніпропетровськ Орловщина Щоденно
17:40 Дніпропетровськ Царичанка ПТ, НД
17:40 Дніпропетровськ Кам. Зубилівка Щоденно
17:50 Дніпропетровськ Веселе Щоденно
17:50 Дніпропетровськ Пролетарське Щоденно
17:55 Дніпропетровськ Євдокиївка ЧТ, ПТ, СБ, НД
17:55 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
18:00 Дніпропетровськ Васильківка НД
18:00 Дніпропетровськ Антонівка ПТ, СБ, НД
18:00 Дніпропетровськ Китайгород ПТ, СБ, НД
18:00 Дніпропетровськ Нікополь Щоденно
18:10 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
18:10 Дніпропетровськ Топчино Щоденно
18:15 Запоріжжя Світловодськ ПТ, НД
18:15 Дніпропетровськ Ряське ПТ, СБ, НД
18:15 Дніпропетровськ Нехвороща ПН, ВТ, СР, ЧТ
18:15 Дніпропетровськ Світловодськ ПН, ВТ, СР, ЧТСБ
18:20 Дніпропетровськ Павлоград НД
18:25 Дніпропетровськ Харків Щоденно
18:30 Дніпропетровськ Шульговка Щоденно
18:30 Дніпропетровськ Орджонікідзе Щоденно крім СБ
18:30 Дніпропетровськ Покрівське НД
18:35 Дніпропетровськ Павлоград ВТ, СР, ЧТ, СБ
18:35 Кривий Ріг Павлоград ПН, ПТ, НД
18:40 Дніпропетровськ Кривий Ріг Щоденно
18:40 Дніпропетровськ Новопокровка Щоденно
18:50 Дніпропетровськ Петриківка Щоденно
19:00 Дніпропетровськ Одеса Через день
19:00 Дніпропетровськ Запоріжжя Щоденно
19:00 Дніпропетровськ Кишинев Через день
19:00 Дніпропетровськ Ковель СР
19:15 Дніпропетровськ Павлоград НД
19:35 Суми Кривий Ріг Щоденно
20:15 Донецьк Львів Щоденно
20:45 Харків Дніпродзержинськ Щоденно
20:50 Харків Марганець ПТ, НД
21:00 Дніпропетровськ Львів ВТ, ЧТ
21:55 Запоріжжя Київ Щоденно
21:55 Київ Запоріжжя Щоденно
22:35 Донецьк Одеса Через день
23:00 Дніпропетровськ Київ Щоденно
23:00 Херсон Суми Щоденно
23:10 Суми Херсон Щоденно
23:30 Харків Миколаїв Щоденно
23:35 Донецьк Київ Щоденно
23:45 Дніпродзержинськ Бєлгород Через день

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5