Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Добровеличківка

Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:10 Київ Кіровоград Щоденно
05:15 Добровеличківка Вікторовка НД
05:30 Добровеличківка Тишківка Щоденно
05:30 Добровеличківка Київ Щоденно
05:55 Добровеличківка Кіровоград Щоденно
06:05 Вільшанка Кіровоград Щоденно
06:35 Новоархангельськ Кіровоград Щоденно крім НД
06:40 Добровеличківка Вікторовка СР, ПТ
07:00 Помічна Умань Щоденно
07:20 Тишківка Помічна Щоденно
07:30 Новоархангельськ Одеса Щоденно
07:50 Побузьке Кіровоград Щоденно
08:20 Новоархангельськ Кіровоград Щоденно крім СБ
08:49 Перегонівка Кіровоград Щоденно
09:15 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім СБ
09:30 Добровеличківка Олексіївка Щоденно
09:50 Новоархангельськ Кіровоград Щоденно
10:30 Помічна Тишківка Щоденно
10:40 Умань Миколаїв Щоденно
10:55 Умань Дніпропетровськ Щоденно
11:00 Добровеличківка Олексіївка Щоденно
11:15 Кіровоград Київ Щоденно
12:00 Добровеличківка Показове ПН, СР, ПТ
12:05 Тишківка Помічна Щоденно крім НД
12:25 Новоархангельськ Кіровоград Щоденно
12:30 Добровеличківка Червона Поляна ПН, СР, ПТ
12:45 Кіровоград Гайворон Щоденно
13:00 Добровеличківка Маркове ПН, СР, ПТ
13:20 Умань Помічна Щоденно
14:25 Дніпропетровськ Умань Щоденно
14:45 Одеса Новоархангельськ Щоденно
15:18 Кіровоград Вільшанка Щоденно
15:25 Миколаїв Умань Щоденно
15:40 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім НД
16:10 Кіровоград Перегонівка Щоденно
16:15 Гайворон Кіровоград Щоденно
17:10 Помічна Тишківка Щоденно крім НД
17:25 Кіровоград Побузьке Щоденно
17:30 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім СБ
17:45 Київ Кіровоград Щоденно
18:58 Кіровоград Вільшанка ПТ, НД