Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Долинська


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Долинська Димитрове НД
05:00 Долинська Дніпропетровськ Щоденно
05:10 Долинська Антонівка СР, СБ, НД
05:15 Долинська Лаврівка СР, НД
05:30 Долинська Новогригорівка НД
05:30 Долинська Пишне СР
05:30 Долинська Кіровоград ПН
05:30 Долинська Устинівка НД
05:35 Долинська Зелений Гай СР, ПТ, НД
05:35 Долинська Іванівка СБ
06:00 Долинська Лаврівка СБ
06:00 Долинська Варварівка ПН, ВТ, СР, ПТ
06:00 Долинська Молодіжне ПН, ПТ
06:00 Долинська Василівка СР, ПТ, НД
06:30 Долинська Кіровоград Щоденно
06:45 Долинська Кривий Ріг №2 Щоденно
07:00 Долинська Кіровоград Щоденно
07:00 Долинська Устинівка ПН
07:45 Долинська Кривий Ріг №2 Щоденно
08:00 Долинська Кіровоград Щоденно
08:45 Долинська Кривий Ріг №2 Щоденно
09:00 Долинська Устинівка СР, ПТ
09:40 Долинська Кіровоград Щоденно
10:30 Кривий Ріг №2 Бобринець Щоденно
10:30 Долинська Кривий Ріг Щоденно
11:00 Долинська Кіровоград Щоденно крім СР
11:00 Долинська Іванівка СБ
11:30 Долинська Кривий Ріг №2 Щоденно
12:00 Долинська Зелений Гай НД
12:00 Долинська Лаврівка СР, СБ, НД
12:00 Долинська Василівка СР, ПТ, НД
12:00 Долинська Кірове Щоденно
12:10 Долинська Молодіжне ПН, ПТ
12:10 Долинська Антонівка СР, СБ, НД
12:15 Долинська Кривий Ріг №2 Щоденно
12:20 Долинська Пишне СР
12:20 Долинська Новогригорівка НД
12:20 Долинська Димитрове НД
12:30 Долинська Варварівка ПН, ВТ, СР, ПТ
12:30 Долинська Устинівка НД
12:30 Долинська Зелений Гай СР, ПТ
13:00 Долинська Кіровоград Щоденно
13:30 Долинська Кривий Ріг 2 Щоденно
13:50 Долинська Кіровоград Щоденно
14:05 Долинська Олександрія Щоденно
14:30 Долинська Кривий Ріг №2 Щоденно
15:00 Долинська Молодіжне ПТ
15:00 Долинська Устинівка СР, ПТ
15:10 Бобринець Кривий Ріг №2 Щоденно
15:20 Долинська Березівка Щоденно
16:00 Долинська Кіровоград Щоденно крім СР
16:00 Долинська Кривий Ріг Щоденно
16:20 Долинська Кіровоград Щоденно
18:00 Долинська Кривий Ріг №2 Щоденно