Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Армянськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:10 Ізмаіл - Севастополь Через день
05:15 Армянськ - Сімферополь №2 ВТ, СР, ЧТ, СБ
05:15 Армянск - Ялта ПН, ПТ
05:30 Чернівці - Севастополь Через день
05:36 Кишинів - Ялта Через день
06:20 Армянськ - Сімферополь №1 Щоденно
07:00 Армянськ - Євпаторія Щоденно
07:00 Армянськ - Хорли Щоденно
07:20 Армянськ - Сімферополь №1 Щоденно
07:30 Армянськ - Джанкой Щоденно
07:55 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
08:00 Армянськ - Ялта Щоденно
08:20 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
08:25 Н. Троїцьк - Сімферополь №1 Щоденно
08:40 Чернівці - Сімферополь №1 Через день
08:45 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
08:50 Армянськ - Євпаторія Щоденно
09:05 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
09:30 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
09:50 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
09:55 Каховка - Сімферополь №1 Щоденно
10:10 Євпаторія - Миколаїв Через день
10:20 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
10:25 Херсон - Керч Щоденно
10:30 Скадовськ - Сімферополь №1 Щоденно
10:45 Велика Лепетиха - Сімферополь №1 Щоденно
10:55 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
11:00 Армянськ - Джанкой Щоденно
11:30 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
12:00 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
12:05 Армянськ - Сєвеєна Щоденно
12:20 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
12:30 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
12:40 Армянськ - Джанкой Щоденно
13:20 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
14:00 Армянськ - Хорли Щоденно
14:00 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
14:20 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
14:25 Армянськ - Сімферополь №1 Щоденно
15:00 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
15:10 Армянськ - Джанкой Щоденно
15:40 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
16:00 Армянськ - Сімферополь №1 НД
16:30 Армянськ - Джанкой Щоденно
16:30 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно
17:00 Армянськ - Сімферополь №1 НД
17:10 Армянськ - Кр. Перекопськ Щоденно