Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Дубно


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
02:50 Київ Горохів ВТ, СБ
05:00 Дубно Шепетин Щоденно
05:10 Дубно Радивилiв Щоденно
05:15 Чернівці Рівне Щоденно
05:30 Дубно Клинці Щоденно
05:30 Дубно Демидівка Щоденно
05:30 Дубно Боремель Щоденно
05:35 Рига Трускавець ПН, СР, ЧТ, ПТ
05:40 Дубно Майдан Щоденно
05:40 Дубно Комарівка Щоденно
05:40 Дубно Кліпець Щоденно
05:50 Дубно Білогородка Щоденно
05:55 Дубно Дядьковичі Щоденно
06:00 Дубно Переросля Щоденно крім СБ та НД
06:00 Дубно Мильча Щоденно
06:00 Дубно Радивилів Щоденно
06:00 Дубно Княгинин Щоденно
06:00 Дубно Луцьк Щоденно
06:05 Дубно Березне Щоденно
06:05 Дубно Мильча Щоденно
06:10 Дубно Мартинівка Щоденно
06:10 Дубно Копани Щоденно
06:10 Дубно Грядки Щоденно
06:15 Дубно Кузнецовськ Щоденно
06:15 Дубно Черешнівка Щоденно
06:20 Дубно Острог Щоденно
06:20 Дубно Радивилів Щоденно
06:20 Дубно Носовиця ЧТ, СБ, НД
06:20 Дубно Івано-Франківськ Щоденно
06:25 Дубно Дитиничі Щоденно
06:30 Дубно Радивилiв Щоденно
06:30 Дубно Івання Щоденно
06:30 Дубно Нараїв Щоденно
06:35 Дубно Київ Щоденно
06:35 Рівне Радивилів Щоденно
06:35 Дубно Великі Сади Щоденно
06:35 Млинів Підбрусінь Щоденно
06:40 Дубно Радивилiв Щоденно
06:40 Шепетин Рівне Щоденно
06:45 Дубно Сапанівчик Щоденно
06:45 Рівне Львів Щоденно
06:45 Броди Рівне Щоденно
06:50 Дубно Берестечко Щоденно
06:55 Дубно Радивилів Щоденно
07:00 Дубно Київ Щоденно
07:00 Дубно Переросля СБ, НД
07:00 Луцьк Почаїв Щоденно
07:00 Дубно Рівне Щоденно
07:05 Дубно В. Городниця Щоденно
07:05 Рідків Рівне Щоденно
07:10 Броди Луцьк Щоденно
07:10 Іващуки Рівне Щоденно
07:10 Дубно Іваниничі Щоденно
07:10 Дубно Дубовиця Щоденно
07:15 Рівне Радивилів Щоденно
07:15 Дубно Бортниця Щоденно
07:15 Рівне Івано-Франківськ Щоденно
07:15 Рівне Яблунівка Щоденно
07:20 Дубно Хорупань ЧТ, СБ, НД
07:20 Дубно Переросля Щоденно крім СБ та НД
07:20 Дубно Млинів ПН, ВТ, ПТ
07:25 Луцьк Тернопіль Щоденно
07:25 Рівне В. Загорці Щоденно
07:25 Дубно Рівне Щоденно
07:30 Тернопіль Свiтязь Щоденно
07:30 Дубно Млинів Щоденно
07:30 Рівне Дубини Щоденно
07:30 Дубно Бондарі Щоденно
07:30 Дубно Рівне Щоденно
07:35 Пляшівка Рівне Щоденно
07:35 Онишківці Рівне Щоденно
07:40 Кременець Рівне Щоденно
07:40 Рівне Почаїв Щоденно
07:45 Радивилів Рівне Щоденно
07:45 Дубно Дитиничі Щоденно
07:45 Дубно Привільне Щоденно
07:45 Дубно Великі Сади Щоденно
07:45 Дубно Мізоч Щоденно
07:50 Луцьк Хмільник Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступна