Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Дубно


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
11:15 Дубно Княгинин Щоденно
11:15 Дубно Берестечко Щоденно
11:15 Сокаль Рівне Щоденно
11:15 Рівне Чернівці Щоденно
11:20 Дубно Рівне Щоденно
11:25 Рівне Броди Щоденно
11:30 Дубно Іваниничі Щоденно
11:30 Дубно Демидівка Щоденно
11:30 Дубно Луцьк Щоденно
11:30 Рівне Жовтневе СБ, НД
11:35 Дубно Білогородка Щоденно
11:40 Почаїв Рівне Щоденно
11:40 Дубно Рівне Щоденно
11:50 Дубно Млинів Щоденно
11:50 Ковель Хмельницький Щоденно
11:55 Дубно Рівне Щоденно
11:55 Шепетин Рівне Щоденно
12:00 Рівне Кременець Щоденно
12:00 Дубно Повча Щоденно
12:00 Рівне Радивилів Щоденно
12:00 Дубно Княгинин Щоденно
12:10 Дубно Копани Щоденно
12:10 Тернопіль Брест Щоденно
12:10 Дубно Майдан Щоденно
12:10 Дубно Сапанівчик Щоденно
12:15 Рівне Митниця Щоденно
12:15 Дубно Івання Щоденно
12:15 Дубно Радивилів Щоденно
12:15 Іващуки Рівне СБ, НД
12:20 Луцьк Івано-Франківськ Щоденно
12:20 Дубно Млинів Щоденно
12:20 Тернопіль Київ Щоденно
12:30 Кузнецовськ Тернопіль Щоденно
12:30 Рівне Підзамче Щоденно
12:30 Дубно Рівне Щоденно
12:35 Рівне Яблунівка Щоденно
12:35 Івано-Франківськ Рівне Щоденно
12:35 Тернопіль Луцьк Щоденно
12:35 Дубно Вербень Щоденно
12:40 Дубно Рівне Щоденно
12:45 Львів Київ Щоденно
12:45 В. Загорці Рівне Щоденно
12:50 Радивилів Рівне Щоденно
12:50 Дубно Черешнівка Щоденно
12:55 Дубно Млинів Щоденно
12:55 Дубно Березне Щоденно
13:00 Дубно Млинів ЧТ, СБ, НД
13:00 Дубно Дядьковичі Щоденно
13:00 Дубно Клинці СБ, НД
13:05 Рівне Смига Щоденно
13:05 Хмельницький Ковель Через день
13:05 Млинів Миколаївка Щоденно
13:05 Дубно Рівне Щоденно
13:05 Хмельницький Ковель Через день
13:10 Рівне Радивилів Щоденно
13:10 Рівне Тернопіль Щоденно
13:10 Броди Луцьк Щоденно
13:15 Онишківці Рівне Щоденно
13:15 Радивилів Рівне Щоденно
13:20 Дубно Нараїв Щоденно
13:20 Львів Рига СР, СБ
13:25 Дубно Млинів Щоденно
13:30 Радивилів Рівне Щоденно
13:35 Дубно Млинів ЧТ, СБ, НД
13:35 Рівне Радивилів Щоденно
13:35 Дубно Рівне Щоденно
13:45 Рівне Почаїв Щоденно
13:45 Ковель Тернопіль Щоденно
13:50 Тернопіль Рівне Щоденно
13:50 Сестрятин Рівне Щоденно
13:50 Дубно Дубовиця Щоденно
13:50 Жовтневе Рівне Щоденно крім СБ та НД
13:50 Дубно Острог Щоденно
13:50 Дубно Мартинівка Щоденно
13:55 Дубно Бондарі Щоденно
13:55 Рівне Радивилів Щоденно
14:00 Дубно Великі Сади Щоденно
14:00 Дубно Боремель Щоденно
14:00 Дубно Переросля Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступна