Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Дубно


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
14:05 Дубно Рівне Щоденно
14:10 Дубно Грядки Щоденно
14:10 Дубно Комарівка Щоденно
14:15 Дубно Княгинин Щоденно
14:20 Дубно Рівне Щоденно
14:20 Дубно Млинів Щоденно
14:20 Дубно Клинці Щоденно крім СБ та НД
14:25 Івано-Франківськ Луцьк Щоденно
14:25 Радивилів Рівне Щоденно
14:30 Дубно Повча Щоденно
14:30 Рівне Тернопіль Щоденно
14:35 Дубно Рівне Щоденно
14:35 Яблунівка Рівне Щоденно
14:40 Рівне Шепетин Щоденно
14:40 Луцьк Радивилів Щоденно
14:40 Дубно Костянець Щоденно
14:45 Миколаївка Млинів Щоденно
14:45 Рівне Іващуки Щоденно
14:45 Дубно Рівне Щоденно
14:50 Львів №8 Луцьк Щоденно
14:50 Рівне Золочів Щоденно
14:55 Дубно Рівне Щоденно
14:55 Броди Рівне Щоденно
15:00 Пляшівка Рівне Щоденно
15:05 Дубно Рівне Щоденно
15:05 Дубно Млинів Щоденно
15:10 Брест Тернопіль Щоденно
15:15 Дубно Привільне Щоденно
15:15 Дубно Івання Щоденно
15:15 Чернівці Рівне Щоденно
15:15 Дубно Дитиничі Щоденно
15:20 Рівне Почаїв Щоденно
15:25 Кам. Подільський Луцьк Щоденно
15:25 Радивилів Рівне Щоденно
15:30 Рівне Радивилів Щоденно
15:30 Дубно Бондарі Щоденно
15:35 Смига Рівне Щоденно
15:35 Дубно Мізоч Щоденно
15:35 Рівне Тернопіль Щоденно
15:40 Тернопіль Свiтязь Щоденно
15:45 Жовтневе Рівне СБ, НД
15:45 Рівне В. Загорці Щоденно
15:50 Дубно Рівне Щоденно
15:50 Рівне Рідків Щоденно
15:50 Луцьк Тернопіль Щоденно
15:50 Підзамче Рівне Щоденно
15:50 Дубно Іваниничі Щоденно
15:55 Кременець Рівне Щоденно
16:00 Дубно Берестечко Щоденно
16:00 Рівне Сокаль Щоденно
16:05 Рівне Івано-Франківськ Щоденно
16:05 Луцьк Броди Щоденно
16:10 Дубно Рівне Щоденно
16:10 Рівне Радивилів Щоденно
16:15 Тернопіль Луцьк Щоденно
16:15 Дубно Нараїв Щоденно
16:20 Луцьк Почаїв Щоденно
16:25 Рівне Радивилів Щоденно
16:25 В. Загорці Рівне Щоденно
16:25 Дубно В. Городниця Щоденно
16:30 Дубно Демидівка Щоденно
16:30 Дубно Дядьковичі Щоденно
16:30 Дубно Сапанівчик Щоденно
16:35 Дубно Рівне Щоденно
16:35 Київ Червоноград Через день
16:40 Шепетин Рівне Щоденно
16:40 Рівне Сестрятин Щоденно
16:50 Дубно Вербень Щоденно
16:50 Рівне Тернопіль Щоденно
16:55 Дубно Рівне Щоденно
17:00 Дубно Луцьк Щоденно
17:00 Дубно Майдан Щоденно
17:00 Іващуки Рівне Щоденно
17:05 Дубно Рівне Щоденно
17:05 Рівне Яблунівка Щоденно
17:05 Дубно Копани Щоденно
17:10 Рівне Радивилів Щоденно
17:10 Тернопіль Ковель Щоденно
17:15 Київ Тернопіль Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступна