Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Дубно


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
17:20 Дубно Онишківці Щоденно
17:20 Луцьк Тернопіль Щоденно
17:20 Тернопіль Рівне Щоденно
17:20 Дубно Дитиничі Щоденно
17:20 Дубно Рівне Щоденно
17:25 Радивилів Рівне Щоденно
17:25 Дубно Івання Щоденно
17:25 Дубно Грядки Щоденно
17:30 Рівне Митниця Щоденно
17:30 Дубно Переросля Щоденно
17:30 Дубно Клинці Щоденно
17:30 Дубно Княгинин Щоденно
17:30 Дубно Черешнівка Щоденно
17:35 Млинів Миколаївка Щоденно
17:40 Дубно Млинів Щоденно
17:40 Дубно Рівне Щоденно
17:45 Дубно Комарівка ПТ, НД
17:50 Дубно Рівне Щоденно
17:50 Радивилів Рівне Щоденно
17:50 Рівне Смига Щоденно
17:55 Тернопіль Нововолинськ Щоденно
18:00 Рівне Підзамче Щоденно
18:00 Дубно Бондарі Щоденно
18:05 Тернопіль Кузнецовськ Щоденно
18:05 Почаїв Рівне Щоденно
18:10 Луцьк Броди Щоденно
18:15 Дубно Острожець ПН, ВТ, ПТ
18:15 Дубно Рівне Щоденно
18:15 Ковель Кременець Щоденно
18:15 Дубно Млинів Щоденно
18:20 Дубини Рівне Щоденно
18:25 Хмільник Луцьк Щоденно
18:25 Чернівці Рівне Щоденно
18:25 Дубно Мильча Щоденно
18:25 Дубно Білогородка Щоденно
18:25 Тернопіль Кузнецовськ Щоденно
18:30 Луцьк Тернопіль Щоденно
18:30 Рівне Броди Щоденно
18:30 Дубно Івання Щоденно
18:30 Дубно Нараїв Щоденно
18:35 Луцьк Львів №8 Щоденно
18:40 Дубно Рівне Щоденно
18:40 Радивилів Рівне Щоденно
18:45 Рівне Теслугів Щоденно
18:50 Київ Львів Щоденно
18:50 Рівне Онишківці Щоденно
19:00 Дубно Рівне Щоденно
19:00 Рівне Тернопіль Щоденно
19:05 Митниця Рівне Щоденно
19:05 Рівне Радивилів Щоденно
19:05 Рівне В. Загорці Щоденно
19:10 Дубно Рівне Щоденно
19:15 Радивилів Рівне Щоденно
19:20 Дубно Мізоч Щоденно
19:20 Яблунівка Рівне Щоденно
19:20 Дубно Млинів Щоденно
19:30 Дубно Рівне Щоденно
19:30 Броди Луцьк Щоденно
19:40 Дубно Рівне Щоденно
19:45 Дубно Рівне ПТ, НД
19:45 Рівне Іващуки Щоденно
19:50 Тернопіль Ковель Щоденно
19:55 Рівне Кременець Щоденно
19:55 Свiтязь Тернопіль Щоденно
19:55 Почаїв Луцьк Щоденно
19:55 Смига Рівне Щоденно
20:00 Дубно Мильча Щоденно
20:05 Рівне Жовтневе Щоденно
20:10 В. Загорці Рівне Щоденно
20:15 Миколаївка Млинів Щоденно
20:20 Дубно Рівне Щоденно
20:25 Рівне Радивилів Щоденно
20:30 Радивилів Рівне Щоденно
20:55 Рівне Радивилів Щоденно
21:15 Радивилів Рівне Щоденно
21:15 Рівне Пляшівка Щоденно
21:30 Тернопіль Рівне Щоденно
21:35 Тернопіль Луцьк Щоденно
21:46 Сестрятин Рівне Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступна