Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Артемівськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:15 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
05:55 Артемівськ - Дебальцево Щоденно
06:00 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
06:00 Артемівськ - Святогорськ Щоденно
06:15 Славянськ - Сєдове Щоденно
06:40 Артемівськ - Попасна Щоденно
06:40 Артемівськ - Бердянськ Щоденно
06:50 Стаханів - Сєдове Щоденно
07:00 Славянськ - Сніжне Щоденно
07:15 Соледар - Донецьк №3 Щоденно
07:20 Горлівка - Святогорськ Щоденно
07:25 Артемівськ - Костянтинівка Щоденно
07:25 Кремінна - Донецьк №3 Щоденно
07:40 Артемівськ - Первомайськ Щоденно
07:40 Сєвєродонецьк - Донецьк №3 Щоденно
07:40 Краматорськ - Луганськ Щоденно
07:45 Стаханів - Харків Щоденно
07:55 Артемівськ - Дебальцево Щоденно
08:00 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
08:05 Дружківка - Горлівка Щоденно
08:05 Лисичанськ - Донецьк №3 Щоденно
08:10 Донецьк №3 - Старий Оскол Щоденно
08:10 Шахтерськ - Святогорськ Щоденно
08:15 Донецьк №3 - Вороніж Щоденно
08:15 Славянськ - Горлівка Щоденно
08:30 Артемівськ - Попасна Щоденно
08:35 Рубіжне - Запоріжжя Щоденно
08:40 Артемівськ - Краматорськ Щоденно
08:50 Рубіжне - Дніпродзержинськ №1 Щоденно
08:55 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
09:00 Артемівськ - Краматорськ Щоденно
09:00 Донецьк №3 - Лебедин Щоденно
09:10 Сніжне - Святогорськ Щоденно
09:15 Краматорськ - Луганськ Щоденно
09:15 Лисичанськ - Бердянськ Щоденно
09:35 Донецьк №3 - Сєвєродонецьк Щоденно
09:40 Старобельск - Донецьк №3 Щоденно
09:55 Артемівськ - Попасна Щоденно
09:57 Артемівськ - Костянтинівка Щоденно
10:05 Сватове - Донецьк №3 Щоденно
10:15 Донецьк №3 - Рубіжне Щоденно
10:35 Торез - Харків Щоденно
10:45 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
10:45 Сєвєродонецьк - Дніпропетровськ Щоденно
10:45 Горлівка - Дружківка Щоденно
11:00 Донецьк №3 - Суми Щоденно
11:05 Сєвєродонецьк - Бердянськ Щоденно
11:05 Святогорськ - Горлівка Щоденно
11:10 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
11:20 Горлівка - Славянськ Щоденно
11:25 Донецьк №3 - Лисичанськ Щоденно
11:30 Артемівськ - Первомайськ Щоденно
11:35 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
11:55 Донецьк №3 - Курськ ЧТ, НД
12:00 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
12:05 Кремінна - Донецьк №3 ПН, СР, ЧТ, ПТ, СБ, НД
12:10 Артемівськ - Дебальцево Щоденно
12:20 Артемівськ - Краматорськ Щоденно
12:35 Маріуполь - Сєвєродонецьк Щоденно
12:37 Артемівськ - Костянтинівка Щоденно
13:05 Соледар - Донецьк №3 Щоденно
13:05 Артемівськ - Попасна Щоденно
13:15 Артемівськ - Краматорськ Щоденно
13:20 Артемівськ - Дебальцево Щоденно
13:20 Святогорськ - Сніжне Щоденно
13:25 Донецьк №3 - Лисичанськ Щоденно
13:40 Дніпродзержинськ - Рубіжне Щоденно
13:46 Сєвєродонецьк - Донецьк №3 Щоденно
13:55 Горлівка - Святогорськ Щоденно
14:00 Артемівськ - Святогорськ Щоденно
14:00 Сєдове - Стаханів Щоденно
14:05 Харків - Торез Щоденно
14:10 Бердянськ - Лисичанськ Щоденно
14:20 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно
14:30 Донецьк №3 - Сєвєродонецьк Щоденно
14:30 Дружківка - Горлівка Щоденно
14:35 Сніжне - Харків Щоденно
14:45 Святогорськ - Сніжне Щоденно
15:10 Артемівськ - Донецьк №3 Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна