Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Київ


Автостанція №6 (Полісся)
Час Рейс Розклад
18:30 Київ Полісся Десна Щоденно
18:30 Київ Полісся Тетерів Щоденно
18:45 Київ Полісся Вахівка ПТ
18:45 Київ Полісся Іванків Щоденно
19:00 Київ Полісся Ладижечі Щоденно
19:00 Київ Полісся Сувид Щоденно
19:15 Київ Полісся Іванків Щоденно
19:20 Київ Полісся Десна Щоденно
19:20 Київ Полісся Козаровичі Щоденно
19:30 Київ Полісся Тетерів Щоденно
19:30 Київ Полісся Страхолісся Щоденно
20:00 Київ Полісся Іванків Щоденно
20:00 Київ Полісся Катюжанка Щоденно
20:20 Київ Полісся Піски Щоденно
20:30 Київ Полісся Сувид Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2