Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Кіровоград


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
00:00 Полтава Одеса ПН, ПТ
00:01 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
00:05 Київ Нова Каховка Щоденно
00:45 Ізмаїл Харків Щоденно
01:15 Дніпропетровськ Кишинів Через день
01:30 Чернівці Дніпропетровськ Щоденно
01:35 Каховка Київ Щоденно
01:56 Кишинів Дніпропетровськ Через день
02:05 Київ Каховка Щоденно
02:45 Чернівці Донецьк №3 Щоденно
03:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
04:20 Харків Первомайськ ВТ, СБ
04:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
04:40 Кишинів Полтава Через день
05:00 Кіровоград Дніпропетровськ Щоденно
05:00 Суми Миколаїв Щоденно
05:00 Кіровоград Харків Щоденно
05:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
06:10 Кіровоград №2 Київ Видубичі Щоденно
06:10 Кіровоград Знам'янка Щоденно
06:20 Кіровоград Кременчук Щоденно
06:35 Кіровоград Знам'янка Щоденно
06:40 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
06:50 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
06:50 Кіровоград Дніпропетровськ Щоденно
06:50 Кіровоград Світловодськ Щоденно
07:00 Кіровоград Умань Щоденно
07:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
07:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
07:05 Кіровоград Миколаїв Щоденно
07:15 Кіровоград Суми Щоденно
07:20 Долинська Київ Видубичі Щоденно
07:25 Кіровоград Знам'янка Щоденно
07:30 Кіровоград Долинська Щоденно
07:30 Кіровоград Гайворон Щоденно
07:30 Кіровоград Олександрівка Щоденно
07:40 Кіровоград Світловодськ Щоденно
08:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
08:00 Кіровоград Дніпродзержинськ Щоденно
08:00 Кіровоград Київ Щоденно
08:00 Кіровоград Черкаси Щоденно
08:10 Світловодськ Новомиргород Щоденно
08:15 Кіровоград Знам'янка Щоденно
08:20 Новоукраїнка Жовті Води Щоденно
08:30 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
08:30 Кіровоград Долинська Щоденно крім СР
08:30 Новоукраїнка Олександрія Щоденно
08:35 Кіровоград Київ Щоденно
08:40 Новомиргород Світловодськ Щоденно
08:45 Кривий Ріг Київ Видубичі Щоденно
08:50 Кіровоград Олександрівка Щоденно
08:50 Кіровоград Підвисоке Щоденно
08:55 Кіровоград Скадовськ Через день
08:55 Кіровоград Херсон Через день
09:00 Кіровоград Олександрія Щоденно
09:00 Кіровоград Долинська Щоденно
09:20 Кіровоград Харків Щоденно
09:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
09:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
09:40 Кіровоград Запоріжжя Щоденно
09:45 Кривий Ріг Вінниця Щоденно
09:45 Кіровоград Світловодськ Щоденно
09:50 Кіровоград Долинська Щоденно крім ПТ
09:50 Кіровоград Олександрівка Щоденно крім СБ
09:55 Кіровоград Знам'янка Щоденно
10:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
10:05 Кіровоград Гайворон Щоденно
10:20 Кіровоград Знам'янка Щоденно
10:30 Кіровоград Київ Південна Щоденно
10:45 Світловодськ Новоархангельськ Щоденно
10:45 Кіровоград Світловодськ Щоденно
11:00 Кіровоград Олександрівка Щоденно
11:00 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
11:10 Світловодськ Вінниця Щоденно
11:20 Кіровоград Олександрія Щоденно
11:20 Кіровоград Добровеличківка Щоденно
11:20 Кіровоград Київ ЧТ, ПТ, НД
11:25 Черкаси Миколаїв Щоденно
11:30 Кіровоград Долинська Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3  Наступна