Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Кіровоград


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
11:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
11:40 Дніпропетровськ Умань Щоденно
11:45 Кіровоград Градизьк Щоденно
11:55 Олександрія Бобринець Щоденно
11:55 Кіровоград №2 Олександрівка Щоденно крім ПТ та НД
12:00 Кіровоград Голованівськ Щоденно
12:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
12:11 Жовті Води Київ Видубичі Щоденно
12:30 Кіровоград Світловодськ Щоденно
12:30 Миколаїв Черкаси Щоденно
12:30 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім НД
12:40 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
12:40 Кіровоград Знам'янка Щоденно
12:45 Кіровоград Жовті Води Щоденно
12:50 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім НД
12:50 Кіровоград Долинська ПН, ПТ
13:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
13:00 Кіровоград Медведівка Щоденно
13:00 Кіровоград Ульяновка Щоденно
13:10 Кіровоград Світловодськ Щоденно
13:15 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
13:20 Кіровоград Кременчук Щоденно
13:20 Кіровоград Миколаїв Щоденно
13:20 Кіровоград Вільшанка Щоденно
13:30 Кіровоград Перегонівка Щоденно
13:30 Умань Дніпропетровськ Щоденно
13:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
13:45 Київ Жовті Води Щоденно
13:50 Кіровоград Долинська Щоденно
14:00 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
14:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
14:00 Кіровоград Нікополь Щоденно
14:00 Кіровоград Гайворон Щоденно крім СБ та НД
14:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
14:15 Кіровоград Олександрія Щоденно
14:20 Кіровоград Олександрівка Щоденно
14:25 Кіровоград Київ Видубичі Через день
14:30 Кіровоград Побузьке Щоденно
14:30 Кіровоград Дніпродзержинськ Щоденно
14:40 Кіровоград Світловодськ Щоденно
14:50 Кіровоград Федіївка ПН, СР, ПТ, НД
14:50 Кіровоград Кам'янече Щоденно крім НД
14:50 Вінниця Світловодськ Щоденно
14:55 Дніпропетровськ Вінниця Щоденно
14:55 Кіровоград №2 Петрове Щоденно
15:00 Олександрія Новоукраїнка Щоденно
15:00 Кіровоград Комсомольськ Щоденно
15:00 Кіровоград Олександрівка Щоденно
15:00 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім СБ
15:10 Кіровоград Знам'янка Щоденно
15:25 Кіровоград Світловодськ Щоденно крім СБ
15:25 Київ Видубичі Кривий Ріг Щоденно
15:30 Кіровоград Іванівка ПН, СР, ПТ, НД
15:30 Кривий Ріг Київ Видубичі Щоденно
15:30 Кіровоград Гайворон Щоденно
15:35 Кіровоград Знам'янка Щоденно
15:45 Кіровоград Кременчук Щоденно
15:45 Кіровоград Кам'янка ПТ, НД
15:50 Вінниця Кривий Ріг Щоденно
15:50 Кіровоград Олександрія Щоденно
16:00 Кишинів Харків ПН, ПТ
16:00 Кіровоград Завалля Щоденно
16:00 Кіровоград Черкаси Щоденно
16:05 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
16:10 Кіровоград Світловодськ Щоденно
16:15 Дніпропетровськ Чернівці Щоденно
16:20 Кіровоград Цвітна Щоденно крім СБ
16:20 Кіровоград Долинська Щоденно
16:30 Генічеськ Київ Щоденно
16:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
16:30 Кіровоград Кам'янече НД
16:40 Бобринець Олександрія Щоденно
16:45 Кіровоград Дніпропетровськ Щоденно
17:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
17:00 Кіровоград Ялта Щоденно
17:00 Кіровоград Вільшанка ПТ, НД
17:10 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
17:15 Донецьк №3 Чернівці Щоденно
17:30 Кіровоград Олександрія Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3  Наступна