Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Кіровоград


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
17:40 Вінниця Дніпропетровськ Щоденно
17:50 Київ Генічеськ Щоденно
17:50 Кіровоград Знам'янка Щоденно
18:00 Кіровоград Світловодськ Щоденно
18:10 Новоархангельськ Світловодськ Щоденно
18:10 Кіровоград Долинська Щоденно
18:10 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
18:15 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім СБ
18:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
18:55 Кіровоград Знам'янка Щоденно
19:00 Кіровоград Київ Щоденно
19:05 Київ Видубичі Долинська Щоденно
19:15 Кіровоград Знам'янка Щоденно
19:20 Кіровоград Київ Видубичі Через день
19:30 Кіровоград №2 Петрове Щоденно
19:50 Кіровоград Знам'янка Щоденно
20:00 Київ Видубичі Кривий Ріг Щоденно
20:05 Первомайськ Харків ЧТ, НД
20:20 Кіровоград Знам'янка Щоденно
21:05 Миколаїв Суми Через день
21:40 Нова Каховка Київ Щоденно
22:40 Кіровоград Київ Видубичі СР, ЧТ, НД
23:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
23:30 Полтава Кишинів Через день

Сторінки: Попередня  1, 2, 3