Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Кіровоград


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
05:30 Кіровоград Федорівка Щоденно
05:45 Кіровоград Покровське Щоденно
05:50 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
05:50 Кіровоград Губівка Щоденно
06:00 Кіровоград Степове Щоденно
06:00 Кіровоград Веселівка ВТ, СР, ЧТ, СБ
06:00 Кіровоград Червоновершка Щоденно
06:00 Кіровоград Оситна ПТ, НД
06:10 Кіровоград Покровське Щоденно
06:15 Кіровоград Олександрівка Щоденно крім СБ
06:15 Кіровоград Новомиргород Щоденно
06:20 Кіровоград Веселівка ВТ, ЧТ, ПТ, НД
06:20 Кіровоград Кохане ПН, СР, СБ
06:25 Кіровоград Мар'янівка Щоденно
06:45 Кіровоград Вільне Щоденно
06:50 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
06:50 Кіровоград Шевченкове Щоденно
06:50 Кіровоград Бобринець Щоденно
06:50 Кіровоград Смоліно Щоденно
07:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
07:00 Кіровоград Новомиргород Щоденно
07:00 Кіровоград Аджамка 7 Сотня Щоденно
07:00 Кіровоград Пенькіне Щоденно
07:00 Кіровоград Клинці Щоденно
07:05 Кіровоград Оситняжка Щоденно
07:10 Кіровоград Покровське Щоденно
07:30 Кіровоград Дар'ївка Щоденно
07:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
07:30 Кіровоград Обознівка Щоденно
07:45 Кіровоград Оситняжка Щоденно крім СБ
07:45 Кіровоград Федорівка Щоденно
07:55 Новоукраїнка Жовті Води Щоденно
08:00 Кіровоград Бобринець Щоденно
08:10 Новомиргород Світловодськ Щоденно
08:10 Кіровоград Омельгород ПТ, СБ, НД
08:20 Кіровоград Покровське Щоденно
08:30 Кіровоград Адабаш Щоденно
08:30 Кіровоград Біляївка Щоденно
08:30 Кіровоград Манулівка Щоденно
08:30 Кіровоград Вільне Щоденно
08:50 Світловодськ Новомиргород Щоденно
09:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
09:00 Кіровоград Білозирне Щоденно
09:00 Кіровоград Сасівка Щоденно
09:20 Кіровоград Паліївка Щоденно крім СБ
09:25 Кіровоград Червоновершка Щоденно
09:30 Кіровоград Якимівка ПТ, СБ, НД
09:30 Кіровоград Могутнє Щоденно
09:35 Кіровоград Краснопілка Щоденно
09:50 Кіровоград Спасове Щоденно
09:50 Кіровоград Помічна Щоденно
10:00 Кіровоград Бобринець Щоденно
10:00 Кіровоград Красносілля Щоденно
10:00 Кіровоград Вільне Щоденно
10:00 Кіровоград Веселівка Щоденно крім ПН
10:05 Кіровоград Смоліно Щоденно
10:10 Кіровоград Устинівка Щоденно
10:20 Кіровоград Митрофанівка Щоденно крім ВТ та ЧТ
10:30 Кіровоград Нововолодимирівка Щоденно
10:30 Кіровоград Панчеве Щоденно
10:30 Кіровоград Кетрисанівка Щоденно крім ВТ
10:30 Кіровоград Покровське Щоденно
10:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
10:30 Кіровоград Петрове ПТ, НД
10:30 Кіровоград Мала Виска Щоденно
10:45 Кіровоград Олександрія Щоденно
10:50 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
10:55 Кіровоград Мар'янівка Щоденно
11:00 Кіровоград Клинці Щоденно
11:00 Кіровоград Жовті Води Щоденно
11:00 Кіровоград Плашлик ПТ, СБ, НД
11:00 Кривий Ріг Новомиргород Щоденно
11:00 Кіровоград Павлогірівка Щоденно
11:00 Кіровоград Оситняжка ПН, ВТ, СР, ЧТ
11:05 Кіровоград Далеке Щоденно
11:10 Кіровоград Високіайраки Щоденно
11:15 Кіровоград Лозуватка Щоденно крім ЧТ
11:20 Кіровоград Тарасівка Щоденно
11:20 Кіровоград Олександрівка Щоденно крім ПТ та НД

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наступна