Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Кіровоград


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
11:20 Кіровоград Петрокорбівка Щоденно
11:30 Кіровоград Оситняжка Щоденно
11:30 Кіровоград Степове Щоденно
11:30 Кіровоград Обознівка Щоденно
11:30 Кіровоград Криничувате Щоденно
11:30 Кіровоград Вільне Щоденно
11:35 Кіровоград Могутнє Щоденно
11:35 Кіровоград Омельгород Щоденно
11:40 Кіровоград Покровське Щоденно крім ПН
11:45 Кіровоград Морквине Щоденно крім ВТ
11:45 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
11:50 Кіровоград Олено-Косогорове Щоденно
11:55 Кіровоград Оленівка Щоденно
12:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
12:00 Кіровоград Олексіївка ПТ, СБ, НД
12:00 Кіровоград Губівка Щоденно
12:00 Кіровоград Казарня Щоденно
12:00 Кіровоград Інгуло-Кам'янка Щоденно крім ВТ та ПТ
12:00 Кіровоград Злинка Щоденно
12:00 Кіровоград Димитрове Щоденно крім ПН
12:00 Кіровоград Оситняжка ПТ, СБ, НД
12:05 Кіровоград Квітка Щоденно
12:05 Кіровоград Виноградівка ПТ, НД
12:10 Кіровоград Вись Щоденно
12:10 Кіровоград Рубаний Міст Щоденно
12:10 Кіровоград Федорівка Щоденно
12:15 Кіровоград Новомиргород Щоденно
12:30 Олександрія Бобринець Щоденно
12:30 Кіровоград Аджамка 7 Сотня Щоденно
12:30 Кіровоград Покровське Щоденно
12:30 Кіровоград Смоліно Щоденно
12:30 Кіровоград Глодоси СР, ПТ, НД
12:30 Кіровоград Петрове ПН, ВТ, СР, ЧТ
12:40 Кіровоград Червоновершка Щоденно
12:50 Кіровоград Мала Виска ПН, СР, ЧТ, СБ
12:50 Кіровоград Первомайське ВТ, ПТ, НД
13:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
13:00 Кіровоград Родниківка ПТ, СБ, НД
13:00 Кіровоград Інженерівка Щоденно крім ПТ
13:00 Кіровоград Біляївка Щоденно
13:00 Кіровоград Листопадове Щоденно
13:00 Кіровоград Дар'ївка Щоденно
13:00 Кіровоград Червоний Яр Щоденно
13:10 Кіровоград Мар'янівка СР, ПТ, НД
13:20 Кіровоград Василівка Щоденно
13:20 Кіровоград Вільне Щоденно
13:20 Кіровоград Копанки Щоденно
13:20 Кіровоград Димитрове Щоденно
13:30 Кіровоград Покровське Щоденно крім ПН
13:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
13:30 Кіровоград Криничне Щоденно
13:30 Кіровоград Білозирне Щоденно
13:30 Кіровоград Бурти ПТ
13:40 Кіровоград Кохане ПН, СР, СБ
13:40 Кіровоград Веселівка ВТ, ЧТ, ПТ, НД
13:45 Кіровоград Інгуло-Кам'янка ПТ
13:50 Кіровоград Мала Виска Щоденно
13:50 Кіровоград Адабаш Щоденно
14:00 Кіровоград Обознівка Щоденно
14:00 Кіровоград Клинці Щоденно
14:00 Кіровоград Острівка Щоденно крім ПТ
14:00 Кіровоград Виноградівка Щоденно крім ПТ та НД
14:00 Кіровоград Смоліно Щоденно
14:00 Кіровоград Овсяниківка Щоденно
14:10 Кіровоград Краснопілка Щоденно
14:10 Кіровоград Долинська Щоденно
14:20 Кіровоград Олександрівка ПН, СР
14:20 Кіровоград Апрелівка Щоденно
14:25 Кіровоград Мар'янівка Щоденно
14:25 Кіровоград Петрове Щоденно
14:30 Кіровоград Оситняжка ПН, ВТ, СР, ЧТ
14:30 Кіровоград Шевченкове Щоденно
14:30 Кіровоград Турія Щоденно
14:30 Кіровоград Докучаєве Щоденно
14:40 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
14:40 Кіровоград Привілля Щоденно
14:40 Кіровоград Паліївка Щоденно крім СБ
14:45 Кіровоград Федорівка Щоденно
14:50 Кіровоград Вільне Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4  Наступна