Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Кіровоград


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
14:50 Кіровоград Могутнє Щоденно
15:00 Кіровоград Веселівка ВТ, СР, ЧТ, СБ
15:00 Кіровоград Оситна ПТ, НД
15:00 Кіровоград Новомиргород Щоденно
15:00 Кіровоград Бобринець Щоденно
15:10 Кіровоград Громуха Щоденно крім ПН та ВТ
15:10 Кіровоград Манулівка Щоденно
15:20 Кіровоград Гаївка Щоденно
15:20 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
15:30 Кіровоград Плашлик Щоденно
15:30 Кіровоград Покровське Щоденно
15:30 Кіровоград Цвітна Щоденно
15:30 Кіровоград Федіївка ПН, СР, ПТ, НД
15:30 Кіровоград Петроострів Щоденно
15:35 Олександрія Новоукраїнка Щоденно
15:35 Кіровоград Лозуватка ПТ, НД
15:40 Новомиргород Кривий Ріг Щоденно
15:40 Кіровоград Ганно-Леонтовичеве Щоденно крім СР
16:00 Кіровоград Якимівка Щоденно
16:00 Кіровоград Митрофанівка ПН, СР, ПТ, НД
16:00 Кіровоград Губівка Щоденно
16:00 Кіровоград Новоукраїнка ПТ
16:00 Кіровоград Сасівка Щоденно
16:00 Кіровоград Омельгород ПТ, СБ, НД
16:00 Кіровоград Митрофанівка ВТ, СБ
16:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
16:05 Кіровоград Оситняжка Щоденно
16:05 Кіровоград Олександрівка ПТ
16:10 Кіровоград Буховецьке Щоденно
16:20 Кіровоград Інженерівка ПТ
16:20 Кіровоград Вільне Щоденно
16:25 Кіровоград Жовтневе Щоденно
16:30 Кіровоград Петрокорбівка ПТ, НД
16:30 Кіровоград Олександрівка ПТ
16:30 Кіровоград Пенькіне Щоденно
16:30 Жовті Води Новоукраїнка Щоденно
16:30 Кіровоград Покровське Щоденно крім ПН
16:30 Кіровоград Мала Виска Щоденно
16:40 Кіровоград Аджамка 7 Сотня Щоденно
16:45 Кіровоград Листопадове Щоденно
16:50 Кіровоград Високіайраки Щоденно
17:00 Кіровоград Олексіївка Щоденно
17:00 Кіровоград Кам'янка Щоденно
17:00 Кіровоград Далеке ПТ, СБ, НД
17:00 Кіровоград Первомайське ВТ, ПТ, НД
17:00 Кіровоград Оситняжка ПТ, СБ, НД
17:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
17:00 Кіровоград Жовті Води ПТ, НД
17:00 Кіровоград Красносілля Щоденно
17:00 Кіровоград Острівка ПТ
17:00 Кіровоград Мала Виска ПН, СР, ЧТ, СБ
17:10 Кіровоград Родниківка ПТ, СБ
17:15 Кіровоград Обознівка Щоденно
17:15 Кіровоград Покровське Щоденно
17:15 Кіровоград Куйбишеве Щоденно
17:20 Кіровоград Верблюжка Щоденно
17:20 Кіровоград Нововолодимирівка Щоденно
17:30 Кіровоград Помічна Щоденно
17:30 Кіровоград Олександрія ПТ, НД
17:30 Кіровоград Дар'ївка Щоденно
17:30 Кіровоград Оситняжка ПН, ВТ, СР, ЧТ
17:30 Кіровоград Оленівка Щоденно
17:30 Кіровоград Димитрове Щоденно
17:30 Кіровоград Злинка ПТ
17:30 Кіровоград Панчеве Щоденно
17:35 Кіровоград Новомиргород Щоденно
17:40 Кіровоград Казарня Щоденно
17:40 Кіровоград Вись Щоденно
17:50 Кіровоград Овсяниківка Щоденно
18:00 Кіровоград Олено-Косогорове Щоденно
18:00 Кіровоград Адабаш Щоденно
18:00 Кіровоград Петрове ПТ, НД
18:00 Кіровоград Степове Щоденно
18:00 Кіровоград Димитрове Щоденно
18:00 Кіровоград Клинці Щоденно
18:00 Кіровоград Злинка Щоденно
18:00 Кіровоград Червоний Яр Щоденно
18:00 Кіровоград Морквине Щоденно
18:05 Кіровоград Смоліно Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4  Наступна