Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Кіровоград


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
18:05 Кіровоград Виноградівка ПТ, НД
18:10 Кіровоград Вільне Щоденно
18:15 Кіровоград Кетрисанівка Щоденно
18:30 Кіровоград Омельгород Щоденно
18:30 Кіровоград Федорівка Щоденно
18:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
18:30 Кіровоград Криничувате ПТ, НД
18:30 Кіровоград Могутнє Щоденно
18:40 Кіровоград Рубаний Міст Щоденно
18:45 Кіровоград Привілля Щоденно
18:50 Кіровоград Квітка Щоденно
19:10 Кіровоград Петрове Щоденно
19:30 Кіровоград Павлогірівка Щоденно
20:00 Кіровоград Вільне Щоденно крім СБ та НД

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4