Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Козятин


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:50 Козятин Пустоха Щоденно
06:00 Козятин Куманівка Щоденно
06:00 Козятин Панасівка Щоденно
06:10 Козятин Прушинка Щоденно
06:20 Козятин Сестринівка Щоденно
06:20 Козятин Вінниця Щоденно
06:30 Козятин Вівсяники Щоденно
06:30 Козятин Сестринівка Щоденно
06:30 Козятин Погребище Щоденно крім СР
06:35 Козятин Верболози Щоденно
07:00 Козятин Хмільник Щоденно
07:10 Козятин Самгородок Щоденно
07:30 Козятин Сестринівка Щоденно
07:30 Козятин Марківці Щоденно
07:30 Козятин Бердичів Щоденно
07:45 Козятин Глухівці Щоденно
07:45 Козятин Кашперівка Щоденно
07:55 Козятин Вівсяники Щоденно
08:00 Козятин Панасівка Щоденно крім ЧТ
08:00 Козятин Держанівка ЧТ
08:10 Козятин Бродецьке Щоденно
08:40 Козятин Прушинка Щоденно
08:45 Козятин Глухівці Щоденно
08:50 Козятин Сестринівка Щоденно
09:00 Козятин Махаринці Щоденно
09:15 Козятин Перемога Щоденно
09:20 Козятин Верболози Щоденно
09:30 Козятин Сестринівка Щоденно
09:35 Біла Церква Вінниця Щоденно
09:45 Козятин Глухівці Щоденно
10:00 Козятин Ш. Гребля Щоденно
10:10 Козятин Вовчинець Щоденно
10:10 Козятин Титусівка Щоденно
10:30 Козятин Жежелів Щоденно крім СБ та НД
10:35 Козятин Вінниця Щоденно
10:40 Козятин Кашперівка Щоденно
10:45 Козятин Вівсяники Щоденно
10:50 Козятин Сестринівка Щоденно
10:55 Козятин Самгородок Щоденно
11:00 Козятин Бродецьке Щоденно
11:00 Козятин Воскодавинці Щоденно
11:20 Козятин Молодіжне Щоденно
11:20 Козятин Пустоха Щоденно
11:25 Козятин Глухівці Щоденно
11:30 Козятин Дубина Щоденно
11:30 Козятин Панасівка Щоденно
11:50 Козятин Погребище Щоденно крім СР
12:00 Вінниця Воскодавинці Щоденно
12:10 Козятин Кашперівка Щоденно
12:20 Козятин Тернівка Щоденно
12:20 Козятин Прушинка Щоденно
12:30 Козятин Бердичів Щоденно крім СБ та НД
12:30 Козятин Сестринівка Щоденно
12:30 Козятин Ш. Гребля Щоденно
12:33 Київ Мог.Подільський Щоденно
12:35 Козятин Вівсяники Щоденно
12:50 Козятин Сестринівка Щоденно
12:55 Козятин Куманівка Щоденно
13:10 Козятин Сошанське Щоденно
13:20 Козятин Комсомольське Щоденно
13:30 Козятин Вінниця №3 Щоденно
13:45 Київ Мог.Подільський Щоденно
13:50 Козятин Кашперівка Щоденно
13:55 Козятин Самгородок Щоденно
14:00 Козятин Панасівка Щоденно
14:00 Воскодавинці Вінниця Щоденно
14:20 Козятин Хмільник Щоденно
14:25 Мог.Подільський Київ Щоденно
14:30 Козятин Глухівці Щоденно
14:35 Козятин Бердичів Щоденно
15:00 Козятин Титусівка Щоденно
15:15 Козятин Вівсяники Щоденно
15:15 Козятин Молодіжне Щоденно
15:25 Козятин Жежелів Щоденно
15:30 Козятин Блажіївка Щоденно
15:50 Козятин Велике Щоденно
15:50 Козятин Сестринівка Щоденно
15:55 Козятин Самгородок Щоденно
16:30 Козятин Комсомольське Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна