Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Корсунь-Шевченківський


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:05 Каховка Киїів Щоденно
05:30 Корсунь-Шевченківський Київ 'видубичі' ПН, СБ
05:30 Корсунь-Шевченківський Деренківець СР, ПТ, НД
05:30 Корсунь-Шевченківський Скрипченці СР, ПТ, НД
05:30 Корсунь-Шевченківський Сухини СР, ПТ, НД
05:30 Корсунь-Шевченківський Черкаси Щоденно
05:55 Євпаторія Киїів Щоденно
06:00 Корсунь-Шевченківський Бровахи СБ, НД
06:00 Корсунь-Шевченківський Сахнівка Щоденно
06:00 Корсунь-Шевченківський Кичинці СР, ПТ, НД
06:00 Корсунь-Шевченківський Виграїв СР, ПТ, НД
06:10 Корсунь-Шевченківський Київ Поділ Щоденно крім СР
06:20 Корсунь-Шевченківський Квітки Щоденно
06:25 Шпола Київ 'видубичі' Щоденно
07:00 Корсунь-Шевченківський Черепин НД
07:00 Корсунь-Шевченківський Черкаси Щоденно
07:00 Корсунь-Шевченківський Бровахи Щоденно крім СБ та НД
07:20 Корсунь-Шевченківський Умань Щоденно крім ВТ та СБ
07:20 Городище Київ 'видубичі' Щоденно
07:30 Лисянка Черкаси №2 Щоденно
07:30 Корсунь-Шевченківський Завадівка СР, ПТ
07:35 Шпола Київ 'видубичі' Щоденно
07:45 Корсунь-Шевченківський Сотники СР, ПТ, НД
07:45 Корсунь-Шевченківський Черепин Щоденно крім СБ та НД
07:50 Черкаси Жашків Щоденно
08:10 Городище Київ 'видубичі' Щоденно
08:10 Корсунь-Шевченківський Черкаси Щоденно
08:20 Мала Виска Київ 'видубичі' Щоденно
08:30 Корсунь-Шевченківський Драбівка Щоденно
08:30 Сміла №3 Київ 'видубичі' Щоденно
08:55 Черкаси Київ 'видубичі' Щоденно
09:15 Умань Черкаси Щоденно
09:15 Черкаси Комарівка Щоденно
09:20 Київ 'видубичі' Шпола Щоденно
09:20 Канів Черкаси №2 Щоденно
09:30 Корсунь-Шевченківський Канів Щоденно
09:35 Шпола Київ 'видубичі' Щоденно
09:50 Київ 'видубичі' Жовті Води Щоденно
10:00 Умань Черкаси Щоденно
10:05 Черкаси Київ 'видубичі' Щоденно
10:15 Долинська Київ 'видубичі' Щоденно
10:25 Київ 'видубичі' Новомиргород Щоденно
10:25 Лебедин Київ 'видубичі' Щоденно
10:30 Корсунь-Шевченківський Квітки СБ
11:00 Корсунь-Шевченківський Черепин СР, ПТ, НД
11:00 Корсунь-Шевченківський Комарівка СР, ПТ
11:00 Корсунь-Шевченківський Сахнівка Щоденно
11:05 Комарівка Черкаси Щоденно
11:15 Корсунь-Шевченківський Бровахи СБ, НД
11:15 Кам'янка Київ 'видубичі' Щоденно
11:20 Корсунь-Шевченківський Деренківець СР, ПТ, НД
11:20 Кіровоград Киїів Щоденно
11:30 Корсунь-Шевченківський Кичинці НД
11:30 Черкаси №2 Біла Церква Щоденно
11:30 Корсунь-Шевченківський Сухини СР, ПТ, НД
11:30 Корсунь-Шевченківський Сотники СР, ПТ, НД
11:40 Київ 'видубичі' Шпола Щоденно
11:40 Шпола Київ 'видубичі' Щоденно
11:50 Кривий Ріг Київ 'видубичі' Щоденно
12:00 Корсунь-Шевченківський Виграїв СР, ПТ, НД
12:00 Корсунь-Шевченківський Драбівка Щоденно
12:05 Корсунь-Шевченківський Черкаси №2 Щоденно
12:07 Ватутіне Київ 'видубичі' ПН, ВТ, ПТ, НД
12:10 Корсунь-Шевченківський Квітки СР, ПТ, НД
12:25 Київ 'видубичі' Кривий Ріг Щоденно
12:30 Корсунь-Шевченківський Ватутіне Щоденно крім НД
12:30 Корсунь-Шевченківський Кичинці СР, ПТ
12:30 Корсунь-Шевченківський Скрипченці СР, ПТ, НД
12:30 Корсунь-Шевченківський Завадівка СР, ПТ
12:35 Київ 'видубичі' Кіровоград Через день
12:35 Шпола Київ 'видубичі' Щоденно
13:00 Корсунь-Шевченківський Черкаси Щоденно
13:05 Звенигородка Київ 'видубичі' Щоденно
13:20 Кіровоград Київ 'видубичі' Через день
13:30 Корсунь-Шевченківський Сміла ПТ
13:40 Черкаси Умань Щоденно
13:45 Київ 'видубичі' Шпола Щоденно
13:45 Київ 'видубичі' Стеблев Щоденно
13:50 Корсунь-Шевченківський Бровахи Щоденно крім СБ та НД

Сторінки: 1, 2  Наступна