Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Корсунь-Шевченківський


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
14:05 Кам'янка Київ 'видубичі' Щоденно
14:10 Чигирин Київ 'видубичі' Щоденно
14:20 Корсунь-Шевченківський Черкаси Щоденно
14:20 Київ 'видубичі' Черкаси Щоденно
14:30 Корсунь-Шевченківський Київ 'видубичі' НД
14:45 Стеблев Київ 'видубичі' Щоденно
14:50 Черкаси №2 Канів Щоденно
14:55 Черкаси Комарівка Щоденно
15:00 Корсунь-Шевченківський Черепин Щоденно крім СБ та НД
15:10 Лисянка Черкаси Щоденно
15:15 Корсунь-Шевченківський Шпола ПТ
15:15 Київ 'видубичі' Черкаси Щоденно
15:20 Черкаси Київ 'видубичі' Щоденно
15:25 Київ 'видубичі' Городище Щоденно
15:35 Черкаси №2 Лисянка Щоденно
15:45 Шпола Київ 'видубичі' Щоденно
15:55 Київ 'видубичі' Шпола Щоденно
16:05 Корсунь-Шевченківський Черкаси №2 Щоденно
16:10 Київ 'видубичі' Долинська Щоденно
16:10 Жовті Води Київ 'видубичі' Щоденно
16:40 Київ 'видубичі' Сміла №3 Щоденно
16:45 Черкаси Умань Щоденно
16:55 Комарівка Черкаси Щоденно
17:00 Корсунь-Шевченківський Канів Щоденно
17:00 Корсунь-Шевченківський Сахнівка Щоденно
17:05 Київ 'видубичі' Лебедин Щоденно
17:05 Київ 'видубичі' Кривий Ріг Щоденно
17:20 Корсунь-Шевченківський Драбівка Щоденно
17:30 Корсунь-Шевченківський Квітки Щоденно крім СБ та НД
17:30 Київ 'видубичі' Черкаси Щоденно
17:35 Жашків Черкаси №2 Щоденно
17:40 Шпола Київ 'видубичі' Щоденно
17:50 Київ 'видубичі' Шпола Щоденно
18:10 Київ 'видубичі' Кам'янка Щоденно
18:11 Біла Церква Черкаси Щоденно
18:25 Київ 'видубичі' Шпола Щоденно
18:25 Кривий Ріг Київ 'видубичі' Щоденно
18:30 Новомиргород Київ 'видубичі' Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2