Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Красний Перекопськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
04:45 Ізмаїл Севастополь Через день
05:00 Красній Перекопськ Сімферополь ПН
05:20 Красній Перекопськ Орлівка Щоденно
05:25 Красній Перекопськ Істочне Щоденно крім ЧТ
05:30 Красній Перекопськ Надіїно СР, НД
05:42 Армянськ Сімферополь №2 ВТ, СР, ЧТ, СБ
05:45 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно
05:50 Красній Перекопськ Червоноармійське Щоденно крім СР та НД
05:55 Чернівці Севастополь Через день
06:00 Красній Перекопськ Сватове СР, ПТ, НД
06:01 Кишинів Ялта Через день
06:20 Красній Перекопськ Сімферополь Щоденно
06:25 Красній Перекопськ Курганне СР, НД
06:25 Красній Перекопськ Рисове Щоденно
06:50 Красній Перекопськ Філатовка Щоденно
07:00 Красній Перекопськ Євпаторія Щоденно
07:10 Армянськ Сімферополь Щоденно
07:15 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно
07:20 Красній Перекопськ Джанкой Щоденно
07:30 Красній Перекопськ Червоноармійське Щоденно
08:00 Армянськ Сімферополь Щоденно крім НД
08:05 Армянськ Джанкой Щоденно
08:10 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно
08:15 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
08:30 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
08:35 Армянськ Ялта Щоденно
08:50 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
09:15 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
09:15 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно
09:20 Красній Перекопськ Червоноармійське Щоденно
09:30 Красній Перекопськ Сімферополь Щоденно
09:35 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
10:05 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
10:10 Красній Перекопськ Острівське Щоденно крім ПН
10:15 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно
10:50 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
11:00 Красній Перекопськ Первомайське СБ, НД
11:05 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
11:07 Красній Перекопськ Сімферополь Щоденно
11:10 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
11:20 Красній Перекопськ Червоноармійське Щоденно
11:50 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно
11:50 Красній Перекопськ Рисове Щоденно
12:00 Красній Перекопськ Сімферополь Щоденно крім ПН
12:05 Красній Перекопськ Істочне Щоденно крім ЧТ
12:10 Красній Перекопськ Орлівка Щоденно
12:10 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
12:15 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
12:30 Красній Перекопськ Філатовка Щоденно
12:30 Красній Перекопськ Джанкой Щоденно
12:35 Армянськ Сєвєрна Щоденно
12:40 Красній Перекопськ Роздольне Щоденно крім ПН
12:50 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно
12:55 Красній Перекопськ Курганне СР, НД
13:00 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
13:00 Сімферополь Одеса Щоденно
13:10 Красній Перекопськ Червоноармійське Щоденно
13:20 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
13:25 Джанкой Армянськ Щоденно
13:25 Красній Перекопськ Сватове СР, ПТ, НД
13:45 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
13:55 Джанкой Армянськ Щоденно
14:00 Миколаїв Євпаторія Через день
14:05 Красній Перекопськ Сімферополь Щоденно
14:15 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
14:30 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
14:55 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
15:05 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
15:40 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
16:10 Красній Перекопськ Армянськ Щоденно крім ПН
16:15 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно
17:15 Красній Перекопськ Сімферополь Щоденно крім ПТ
17:20 Красній Перекопськ Червоноармійське Щоденно
17:45 Красній Перекопськ Ішунь Щоденно