Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Бахчисарай


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:10 Бахчисарай Суворово Щоденно
05:20 Бахчисарай Богатир Щоденно
05:20 Бахчисарай Сєвєрна Щоденно
05:40 Бахчисарай Севастополь Щоденно
05:40 Бахчисарай Ялта Щоденно
05:45 Бахчисарай Щасливе Щоденно
05:50 Бахчисарай Казанки Щоденно
06:00 Бахчисарай Обсерваторія Щоденно
06:00 Бахчисарай Західна Щоденно
06:00 Бахчисарай Піщане Щоденно
06:00 Бахчисарай Соколине Щоденно
06:00 Бахчисарай Синапне Щоденно
06:05 Бахчисарай Сєвєрна Щоденно
06:10 Бахчисарай Синапне Щоденно
06:20 Бахчисарай Західна Щоденно
06:20 Бахчисарай Севастополь Щоденно
06:25 Бахчисарай Рєпіно Щоденно
06:25 Білокамянка Західна Щоденно
06:30 Бахчисарай Піщане Щоденно
06:40 Бахчисарай Західна Щоденно
06:45 Бахчисарай Феодосія Щоденно
06:45 Бахчисарай Сєвєрна Щоденно
06:48 Севастополь Дніпропетровськ Через день
06:50 Куйбишеве Сімферополь №1 Щоденно
06:50 Сімферополь №2 Кача ПТ, СБ, НД
06:55 Бахчисарай Севастополь Щоденно
07:00 Бахчисарай Західна Щоденно
07:00 Бахчисарай Піщане Щоденно
07:00 Соколине Сімферополь №1 Щоденно
07:00 Бахчисарай Сєвєрна Щоденно
07:00 Бахчисарай Соколине Щоденно
07:05 Синапне Сімферополь №1 Щоденно
07:15 Бахчисарай Каштани Щоденно крім НД
07:20 Бахчисарай Ялта Щоденно
07:20 Бахчисарай Західна Щоденно
07:25 Кача Сімферополь №2 Щоденно
07:27 Севастополь Керч Щоденно
07:30 Бахчисарай Поляна Щоденно
07:30 Бахчисарай Залісне Щоденно
07:30 Бахчисарай Піщане Щоденно крім СБ та НД
07:30 Бахчисарай Севастополь Щоденно
07:35 Бахчисарай Холмівка Щоденно
07:40 Бахчисарай Сімферополь №2 Щоденно
07:40 Бахчисарай Суворово Щоденно
07:50 Бахчисарай Ялта Щоденно
07:50 Бахчисарай Кача Щоденно
07:55 Бахчисарай Вуглове Щоденно
08:00 Бахчисарай Сєвєрна Щоденно
08:00 Бахчисарай Західна Щоденно
08:05 Піщане Севастополь Щоденно
08:05 Рідне Західна Щоденно
08:10 Сєвєрна Західна Щоденно
08:15 Бахчисарай Білогірськ Щоденно
08:20 Західна Білокамянка Щоденно
08:20 Бахчисарай Соколине Щоденно
08:20 Бахчисарай Піщане Щоденно крім НД
08:25 Бахчисарай Західна Щоденно
08:30 Холмівка Західна Щоденно
08:30 Бахчисарай Вуглове Щоденно крім СБ та НД
08:30 Бахчисарай Сєвєрна Щоденно
08:40 Бахчисарай Берегове Щоденно
08:40 Бахчисарай Севастополь Щоденно
08:40 Бахчисарай Західна Щоденно
08:45 Кача Сімферополь №2 ПТ, СБ, НД
08:50 Щасливе Сімферополь №1 Щоденно
08:50 Бахчисарай Синапне Щоденно
08:50 Бахчисарай Холмівка Щоденно
09:00 Бахчисарай Сєвєрна Щоденно
09:00 Бахчисарай Західна Щоденно
09:00 Бахчисарай Каштани Щоденно крім НД
09:05 Севастополь Бердянськ Через день
09:10 Бахчисарай Піщане Щоденно крім СБ та НД
09:10 Бахчисарай Західна Щоденно
09:11 Хмельницьке Західна Щоденно
09:15 Бахчисарай Севастополь Щоденно
09:20 Бахчисарай Західна Щоденно
09:30 Білокамянка Західна Щоденно
09:30 Сімферополь №1 Синапне Щоденно
09:35 Бахчисарай Соколине Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3  Наступна