Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Лисичанськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Лисичанськ Лоскутівка Щоденно
05:10 Лисичанськ Луганськ Щоденно
05:20 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
05:30 Лисичанськ Сіверськ Щоденно
05:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
05:45 Сєвєродонецьк Бердянськ Щоденно
05:45 Лисичанськ Луганськ Щоденно
05:45 Лисичанськ Привілля Щоденно
05:45 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
05:50 Лисичанськ Старобільськ Щоденно крім ПН
05:53 Лисичанськ Привілля Щоденно
05:55 Рубіжне Антрацит Щоденно крім ВТ
06:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПТ та СБ
06:01 Лисичанськ Привілля Щоденно крім НД
06:05 Кремінна Донецьк Щоденно
06:09 Лисичанськ Привілля Щоденно
06:10 Лисичанськ Луганськ Щоденно крім НД
06:10 Лисичанськ Рубіжне СБ
06:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
06:17 Лисичанськ Червоне Привілля ПН, НД
06:20 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
06:25 Лисичанськ Привілля ВТ, СР, ЧТ, ПТ
06:30 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
06:33 Лисичанськ Привілля Щоденно
06:35 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СР та ЧТ
06:40 Сєвєродонецьк Славянськ Щоденно
06:40 Рубіжне Антрацит Щоденно крім СР
06:40 Лисичанськ Рубіжне ПТ
06:40 Лисичанськ Донецьк Щоденно
06:40 Лисичанськ Луганськ Щоденно крім НД
06:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
06:41 Лисичанськ Привілля Щоденно
06:45 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
06:49 Лисичанськ Привілля Щоденно
06:50 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
06:55 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
06:57 Лисичанськ Привілля Щоденно
07:00 Лисичанськ Малозарянцеве Щоденно
07:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
07:05 Сєвєродонецьк Ростов Щоденно
07:05 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
07:05 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
07:05 Стаханів Славянськ Щоденно
07:05 Лисичанськ Привілля Щоденно
07:10 Лисичанськ Луганськ Щоденно
07:13 Лисичанськ Привілля Щоденно
07:15 Кремінна Лисичанськ №2 Щоденно
07:15 Рубіжне Запоріжжя Щоденно
07:20 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
07:21 Лисичанськ Привілля Щоденно
07:25 Лисичанськ Золотарівка Щоденно
07:29 Лисичанськ Привілля Щоденно
07:30 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СБ та НД
07:30 Рубіжне Дніпродзержинськ Щоденно
07:30 Лисичанськ Луганськ Щоденно
07:30 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
07:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та ВТ
07:45 Лисичанськ Привілля Щоденно
07:50 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
07:50 Лисичанськ Бердянськ Щоденно
07:53 Лисичанськ Привілля Щоденно
07:55 Кремінна Свердловськ ПТ, СБ, НД
07:55 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
08:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
08:00 Лисичанськ Малозарянцеве Щоденно
08:01 Лисичанськ Привілля Щоденно
08:09 Лисичанськ Привілля Щоденно
08:10 Лисичанськ Первомайськ Щоденно
08:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПТ та СБ
08:12 Стаханів Старобільськ ПТ, СБ, НД
08:17 Лисичанськ Привілля Щоденно
08:20 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СР та ЧТ
08:20 Лисичанськ Харків Щоденно
08:20 Лисичанськ Рубіжне СБ
08:23 Старобільськ Донецьк Щоденно
08:25 Лисичанськ Луганськ Щоденно
08:25 Лисичанськ Привілля Щоденно
08:30 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ
08:30 Лисичанськ Лоскутівка СБ, НД

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наступна