Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Лисичанськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
12:25 Лисичанськ Старобільськ Щоденно крім ПН
12:30 Лисичанськ Білогорівка Щоденно
12:30 Лисичанськ Рубіжне ПТ
12:33 Лисичанськ Привілля Щоденно
12:35 Лисичанськ Луганськ Щоденно
12:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПТ та СБ
12:41 Лисичанськ Привілля Щоденно крім ПН та НД
12:43 Славянськ Сєвєродонецьк Щоденно
12:49 Лисичанськ Привілля Щоденно
12:50 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
12:50 Старобільськ Стаханів ПТ, СБ, НД
12:57 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:00 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
13:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
13:05 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
13:13 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:15 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СР та ЧТ
13:20 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
13:20 Лисичанськ Білокуракіно Щоденно
13:20 Лисичанськ Луганськ Щоденно
13:21 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:25 Сєвєродонецьк Красний Луч Щоденно
13:25 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
13:29 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:30 Лисичанськ Сіверськ Щоденно
13:30 Лисичанськ Рубіжне СБ
13:30 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
13:35 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
13:37 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
13:45 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
13:45 Лисичанськ Первомайськ Щоденно
13:45 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:50 Лисичанськ Луганськ ПТ
13:50 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
13:54 Лисичанськ Привілля Щоденно
13:55 Лисичанськ Донецьк Щоденно
14:00 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
14:03 Лисичанськ Привілля Щоденно
14:05 Маріуполь Сєвєродонецьк Щоденно
14:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СБ та НД
14:11 Лисичанськ Шипилове Щоденно
14:20 Лисичанськ Луганськ Щоденно
14:20 Лисичанськ Привілля ПН, НД
14:25 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та ВТ
14:28 Сєвєродонецьк Донецьк Щоденно
14:29 Лисичанськ Привілля Щоденно
14:30 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
14:38 Лисичанськ Привілля Щоденно
14:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
14:45 Лисичанськ Рубіжне ПТ
14:47 Лисичанськ Привілля Щоденно
14:50 Лисичанськ Первомайськ Щоденно
14:50 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПТ та СБ
14:55 Антрацит Рубіжне Щоденно крім СР
14:56 Лисичанськ Привілля Щоденно
15:00 Дніпродзержинськ Рубіжне Щоденно
15:00 Лисичанськ Малозарянцеве Щоденно
15:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СР та ЧТ
15:05 Лисичанськ Привілля ВТ, СР, ЧТ, ПТ
15:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
15:14 Лисичанськ Привілля Щоденно
15:20 Рубіжне Донецьк Щоденно
15:23 Кремінна Лисичанськ №2 Щоденно
15:23 Лисичанськ Привілля Щоденно
15:25 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
15:30 Лисичанськ Луганськ ПТ, НД
15:32 Лисичанськ Привілля Щоденно
15:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
15:41 Лисичанськ Привілля Щоденно
15:50 Лисичанськ Привілля Щоденно
15:55 Лисичанськ Рубіжне СБ
15:59 Лисичанськ Привілля Щоденно
16:00 Лисичанськ Луганськ Щоденно крім ЧТ
16:00 Лисичанськ Малозарянцеве Щоденно
16:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПТ та СБ
16:00 Лисичанськ Золотарівка СБ, НД
16:05 Сєвєродонецьк Маріуполь Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4  Наступна