Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Лисичанськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
16:08 Лисичанськ Привілля Щоденно
16:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
16:16 Ростов Сєвєродонецьк Щоденно
16:17 Лисичанськ Червоне Привілля Щоденно
16:20 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
16:26 Лисичанськ Привілля ПН, НД
16:30 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
16:30 Лисичанськ Рубіжне Щоденно
16:35 Лисичанськ Привілля Щоденно
16:35 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СР та ЧТ
16:40 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
16:45 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
16:45 Лисичанськ Привілля Щоденно
16:45 Лисичанськ Луганськ Щоденно
16:49 Славянськ Стаханів Щоденно
16:50 Донецьк Кремінна Щоденно
16:50 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
16:55 Лисичанськ Привілля Щоденно
16:55 Лисичанськ Рубіжне ПТ
16:55 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
17:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
17:05 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
17:05 Лисичанськ Привілля Щоденно
17:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ЧТ та ПТ
17:15 Лисичанськ Привілля Щоденно
17:15 Лисичанськ Первомайськ Щоденно
17:20 Лисичанськ Луганськ ПН, ПТ, НД
17:25 Лисичанськ Привілля Щоденно
17:25 Донецьк Сватове Щоденно
17:30 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СБ та НД
17:35 Дніпропетровськ Сєвєродонецьк Щоденно
17:35 Лисичанськ Привілля Щоденно
17:45 Лисичанськ Привілля Щоденно
17:45 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та ВТ
17:50 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
17:55 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПН та НД
17:55 Лисичанськ Привілля Щоденно
18:00 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ПТ та СБ
18:00 Лисичанськ Малозарянцеве Щоденно
18:05 Лисичанськ Привілля Щоденно
18:05 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім СР та ЧТ
18:10 Лисичанськ Сєвєродонецьк Щоденно крім ВТ та СР
18:13 Донецьк Старобільськ Щоденно
18:15 Лисичанськ Привілля ПН, НД
18:25 Лисичанськ Привілля Щоденно
18:35 Лисичанськ Привілля Щоденно
18:45 Лисичанськ Привілля Щоденно
18:48 Запоріжжя Рубіжне Через день
18:55 Лисичанськ Привілля Щоденно
19:05 Лисичанськ Привілля Щоденно
19:15 Лисичанськ Привілля Щоденно
19:25 Лисичанськ Привілля Щоденно
19:35 Лисичанськ Привілля ЧТ
19:45 Лисичанськ Привілля Щоденно

Сторінки: Попередня  1, 2, 3, 4