Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Лисичанськ


Автостанція №2
Час Рейс Розклад
05:40 Лисичанськ №2 Привілля Щоденно крім НД
05:50 Лисичанськ №2 Тошківка Щоденно
06:15 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім СБ
06:32 Лисичанськ №2 Червоне Привілля Щоденно крім ПН та НД
06:40 Лисичанськ №2 Малозарянцеве Щоденно
06:45 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім ПТ
07:05 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
07:05 Привілля Рти Щоденно крім НД
07:40 Лисичанськ №2 Малозарянцеве Щоденно
07:50 Лисичанськ №2 Тошківка Щоденно
07:53 Рти Привілля Щоденно крім НД
07:55 Лисичанськ №2 Кремінна Щоденно
08:02 Сєвєроденецьк Світличне Щоденно
08:25 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім СБ
08:55 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім ПТ
09:04 Лисичанськ №2 Привілля Щоденно крім ПН та НД
09:05 Привілля Рти Щоденно крім НД
09:15 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
09:40 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
09:50 Лисичанськ №2 Первомайськ Щоденно
09:50 Лисичанськ №2 Новодружеськ Щоденно
09:53 Рти Привілля Щоденно крім НД
10:25 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
10:25 Лисичанськ №2 Тошківка Щоденно
10:40 Лисичанськ №2 Малозарянцеве Щоденно
10:52 Сєвєроденецьк Світличне Щоденно
10:55 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім СБ
11:05 Привілля Рти Щоденно крім НД
11:25 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
11:40 Лисичанськ №2 Малозарянцеве Щоденно
11:44 Лисичанськ №2 Привілля Щоденно крім ПН та НД
11:53 Рти Привілля Щоденно крім НД
11:55 Лисичанськ №2 Кремінна Щоденно
12:25 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
12:35 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім ПТ
13:00 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
13:25 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
13:30 Лисичанськ №2 Тошківка Щоденно
13:35 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім СБ
14:25 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
14:35 Лисичанськ №2 Привілля Щоденно крім ПН та НД
14:40 Лисичанськ №2 Малозарянцеве Щоденно
14:50 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім ПТ
14:52 Сєвєроденецьк Світличне Щоденно
15:20 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
15:40 Лисичанськ №2 Малозарянцеве Щоденно
16:00 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім СБ
16:25 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
16:35 Лисичанськ №2 Кремінна Щоденно
16:41 Лисичанськ №2 Привілля Щоденно крім ПН та НД
17:00 Лисичанськ №2 Рубіжне Щоденно крім ПТ
17:10 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
17:40 Лисичанськ №2 Малозарянцеве Щоденно
17:45 Сєвєроденецьк Первомайськ Щоденно
18:30 Лисичанськ №2 Привілля Щоденно крім ПН та НД