Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Локачі


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
06:30 Локачі Твердині ПТ
06:40 Горохів Кисилин ПТ
07:20 Локачі Конюхи Щоденно
07:25 Горохів Затурці ПТ
07:50 Локачі Нововолинськ Щоденно
07:55 Локачі Залужне ПН, ВТ, ПТ
07:55 Старий Загорів Луцьк Щоденно
08:00 Локачі Луцьк По парних
08:20 Локачі Володимир-Волинський Щоденно
08:30 Конюхи Луцьк Щоденно
08:40 Локачі Володимир-Волинський Щоденно
08:45 Локачі Луцьк По парних
08:50 Локачі Твердині Щоденно
08:55 Конюхи Луцьк Щоденно
09:00 Конюхи Володимир-Волинський Щоденно
09:00 Локачі Горохів Щоденно
10:20 Локачі Кисилин ПТ
10:45 Локачі Горохів ПТ
11:15 Локачі Володимир-Волинський Щоденно
11:30 Локачі Залужне ПН, ВТ, ПТ
11:30 Володимир-Волинський Конюхи Щоденно
11:40 Кисилин Горохів ПТ
12:10 Локачі Володимир-Волинський Щоденно
12:20 Локачі Володимир-Волинський Щоденно
12:45 Локачі Горохів ПН, ВТ, ПТ
12:45 Локачі Нововолинськ Щоденно
12:50 Локачі Конюхи Щоденно
13:35 Локачі Твердині ПТ
14:00 Луцьк Конюхи Щоденно
14:20 Луцьк Конюхи Щоденно
14:20 Локачі Тумин Щоденно
15:10 Локачі Луцьк Щоденно
15:45 Локачі Колпитів Щоденно крім НД
15:50 Конюхи Луцьк Щоденно
16:10 Локачі Твердині Щоденно
16:25 Конюхи Луцьк Щоденно крім НД
16:40 Локачі Володимир-Волинський Щоденно
16:45 Локачі Кремеш Щоденно крім НД
17:00 Локачі Володимир-Волинський Щоденно
17:00 Луцьк Старий Загорів Щоденно
17:10 Локачі Горохів Щоденно крім НД
17:20 Локачі Луцьк По парних
18:05 Локачі Луцьк По парних
18:20 Локачі Нововолинськ Щоденно
19:00 Локачі Горохів Щоденно
19:10 Локачі Тумин Щоденно