Головна       Автобуси Києва
      Розклад автобусів       Троллейбуси Києва
      Одиниці виміру       Маршрутки Києва
      Телефони       Трамваї Києва
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Білогірськ


Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:20 Білогірськ Земляничне ПТ, СБ, НД, ПН
05:55 Лікувальне Східна Щоденно
06:00 Білогірськ Павлівка Щоденно
06:15 Білогірськ Лугове Щоденно
06:15 Білогірськ Східна Щоденно
06:27 Нижньогірський Східна Щоденно
06:40 Білогірськ Східна Щоденно
06:45 Василівка Східна Щоденно
06:55 Кісточкове Східна Щоденно
07:00 Радянський Східна Щоденно
07:02 Білогірськ Східна Щоденно
07:05 Голованівка Східна Щоденно
07:05 Східна Нижньогірський Щоденно
07:08 Нижньогірський Ялта ПН, ПТ, СБ, НД
07:10 Кіровське Євпаторія Щоденно
07:12 Радянський Східна Щоденно
07:14 Білогірськ Східна Щоденно
07:15 Кіровське Севастополь Щоденно
07:24 Білогірськ Східна Щоденно
07:25 Радянський Східна Щоденно крім НД
07:30 Нижньогірський Севастополь Щоденно
07:35 Радянський Східна Щоденно
07:40 Радянський Севастополь Щоденно
07:50 Білогірськ Східна Щоденно
07:50 Зоркіно Східна Щоденно
07:55 Східна Нижньогірський Щоденно
08:00 Білогірськ Земляничне ПТ, СБ, НД, ПН
08:10 Білогірськ Східна Щоденно
08:10 Білогірськ Павлівка Щоденно
08:20 Східна Нижньогірський Щоденно
08:35 Радянський Східна Щоденно
08:35 Сімферополь №1 Феодосія Щоденно
08:47 Пшеничне Східна Щоденно
08:50 Східна Радянський Щоденно
08:53 Східна Нижньогірський Щоденно
08:55 Білогірськ Східна Щоденно
08:58 Східна Василівка Щоденно
09:02 Радянський Східна Щоденно
09:10 Білогірськ Східна Щоденно
09:10 Сімферополь №1 Керч Щоденно
09:15 Євпаторія Судак Щоденно
09:15 Нижньогірський Євпаторія Щоденно крім ЧТ
09:20 Східна Радянський Щоденно
09:25 Білогірськ Східна Щоденно
09:30 Сімферополь №1 Кіровське Щоденно
09:37 Нижньогірський Східна Щоденно
09:40 Білогірськ Східна Щоденно
09:40 Східна Радянський Щоденно
09:50 Східна Лікувальне Щоденно
09:54 Радянський Східна Щоденно
09:55 Білогірськ Східна Щоденно
09:55 Східна Золоте Поле Щоденно
10:00 Білогірськ Східна Щоденно
10:07 Нижньогірський Східна Щоденно
10:15 Білогірськ Східна Щоденно
10:20 Сімферополь №1 Феодосія Щоденно
10:23 Східна Радянський Щоденно
10:27 Василівка Східна Щоденно
10:30 Білогірськ Лугове НД
10:30 Східна Любимівка Щоденно
10:35 Білогірськ Східна Щоденно
10:37 Білогірськ Бахчисарай Щоденно
10:40 Білогірськ Земляничне ПТ, СБ, НД, ПН
10:45 Східна Ізобільне Щоденно
10:47 Нижньогірський Східна Щоденно
10:50 Східна Дмитрівка Щоденно
10:50 Білогірськ Хлібне Щоденно крім ВТ і ПТ
10:55 Білогірськ Східна Щоденно
11:00 Східна Радянський Щоденно
11:07 Нижньогірський Східна Щоденно
11:15 Білогірськ Східна Щоденно
11:20 Білогірськ Східна Щоденно
11:22 Лікувальне Східна Щоденно
11:27 Радянський Східна Щоденно
11:30 Білогірськ Лугове ВТ, ПТ
11:30 Білогірськ Хлібне ВТПТ
11:35 Білогірськ Східна Щоденно
11:37 Нижньогірський Східна Щоденно
11:38 Східна Нижньогірський Щоденно

Сторінки: 1, 2  Наступна