Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру
 
 

Розклад руху автобусів по автостанціях та автовокзалах

Розклад автобусів > Марківка

Автостанція №1
Час Рейс Розклад
05:00 Марківка Луганськ Щоденно крім СР та ЧТ
05:10 Марківка Луганськ Щоденно
06:00 Височинівка Луганськ Щоденно крім НД
06:45 Марківка Кремінна Щоденно крім ЧТ
07:20 Марківка Луганськ Щоденно крім СБ та НД
08:50 Марківка Луганськ Щоденно
09:30 Марківка Рубіжне Щоденно
09:55 Марківка Луганськ Щоденно
10:06 Москва Луганськ СР, СБ
10:25 Россош Луганськ Щоденно
11:13 Луганськ Россош ПТ, НД
11:30 Марківка Луганськ Щоденно
13:00 Марківка Луганськ Щоденно крім СР
14:39 Луганськ Вороніж Щоденно
15:00 Марківка Луганськ Щоденно
15:20 Височинівка Луганськ НД
15:29 Луганськ Москва ПН, ЧТ
15:30 Марківка Сєвєродонецьк Щоденно
15:52 Луганськ Височинівка Щоденно крім НД
17:38 Россош Луганськ ПТ, НД
18:00 Луганськ Москва ВТ, ПТ
18:15 Луганськ Россош Щоденно
18:18 Вороніж Луганськ Щоденно
19:00 Марківка Луганськ ПТ, СБ, НД