Головна       Автобуси Києва
      Готелі України       Троллейбуси Києва
      Розклад автобусів       Маршрутки Києва
      Розклад літаків       Трамваї Києва
      Карта України       Телефони
      Одиниці виміру       Контакти
 
 

Контакти

Детальніше описуйте обставини діла, не бійтесь написати лишнє. Інколи деталь, яка здається несуттєвою, може в корні змінити відповідь. В протилежному випадку приходиться перебирати можливі ситуації або додатково писати Вам. Все це впливає на обсяг і точність відповіді, на час, коли Ви її отримаєте.

Увага! Пишіть Ваше повідомлення в формі відправки (нижче), а не вставляйте через буфер обміну з інших текстових редакторів, тому що в таких випадках нам приходить лист від Вас тільки з першим рядком і ми не зможемо Вам відповісти

Шановні відвідувачі, якщо Ви бажаєте взнати точніші розклади руху транспорту то, будьласка, дзвоніть по вказаних в розкладі телефонах (там, де вони вказані). Ми не надаємо такої інформації.

При відправці листів необхідно враховувати, що потрібно вводити коректні дані і заповнювати поля з зірочками! Теги не допускаються. В полі з телефоном можна використовувати цифри, круглі дужки та дефіс. Ніяких букв та пробілів! E-mail адреса відправника повинна бути коректною. В протилежному випадку Ви не зможете відправити лист.

Форма для відправки повідомлення

  Ваше ім'я: *
  Ваш E-mail: *
  Організація:
  Ваш телефон:
  Тема листа: *
  Зміст листа: *